Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
se pare ca nu dormim, sau cel putin eu sunt treaza[:D]m-am trezit ca sa nu ma mai gandesc la lucruri urate.. apropo.. e normal ca in timpul sarcinii sa-ti vina si ganduri...negre..de-ar pleca de la mine sa ne lase in pace...pe mine si bb meu...vreau sa fie bine! iuliana nu cred ca exagerazi cu sportul, nu am auzit pe nimeni sa moara din gimnastica , bine facuta cu cap nui aiurea...dupa anumiti parametri si daca dr. iti da ok...[pup] guestus apropo, dai tu cafeaua azi...[cafea] Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai mie, ce-as bea acum un ice-caffee ,dar sa fiu undeva pe-o terasa la mare ,si un urma cu vreo 10 ani.... in ultima vreme ascult "Vama veche",aia dinainte de a se desparti de Tudor Chirila,si vreau sa va spun ca acum pe fruntea mea scrie mare"nostalgica". Dar sa revin cu picioarele pe pamant si sa va spun ca azi merg la servici numai de la 12,cand e caldura mai mare Cum suportati caldura asta ? Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by misulescum
Vai mie, ce-as bea acum un ice-caffee ,dar sa fiu undeva pe-o terasa la mare ,si un urma cu vreo 10 ani.... in ultima vreme ascult "Vama veche",aia dinainte de a se desparti de Tudor Chirila,si vreau sa va spun ca acum pe fruntea mea scrie mare"nostalgica". Dar sa revin cu picioarele pe pamant si sa va spun ca azi merg la servici numai de la 12,cand e caldura mai mare Cum suportati caldura asta ? Ina mama lui Cristina
Eu o suport destul de bine, fiind pe litoral... in casa sunt constant 30 de grade si nu mi se pare cald.. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by misulescum
Vai mie, ce-as bea acum un ice-caffee ,dar sa fiu undeva pe-o terasa la mare ,si un urma cu vreo 10 ani.... in ultima vreme ascult "Vama veche",aia dinainte de a se desparti de Tudor Chirila,si vreau sa va spun ca acum pe fruntea mea scrie mare"nostalgica". Dar sa revin cu picioarele pe pamant si sa va spun ca azi merg la servici numai de la 12,cand e caldura mai mare Cum suportati caldura asta ? Ina mama lui Cristina
tu cum crezi ca o suportam, mai ales eu... si cu[grasa]..asta e... de-ar fi totul bine acum... Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Credea Guestus ca nu ne-am trezit!!he, heh ,he , Vai ,dar la mare stiu ca e placut !!! Gravidutele,sa treaca cu bine peste caldura. In fond si la urma urmei ,ce-a mai ramas? 2 sapt. din iulie,august si cam atat ,nu cred ca in sept. mai pot fi temp. de peste 35 de grade. Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by misulescum
Credea Guestus ca nu ne-am trezit!!he, heh ,he , Vai ,dar la mare stiu ca e placut !!! Gravidutele,sa treaca cu bine peste caldura. In fond si la urma urmei ,ce-a mai ramas? 2 sapt. din iulie,august si cam atat ,nu cred ca in sept. mai pot fi temp. de peste 35 de grade. Ina mama lui Cristina
asa zici tu,ca in sept. ....dar anul trecut ce-am mai prins pe aici ca faceam baie in mare si la mij. lui oct.... anul asta sunt mai ghinionista (din pct de vedere ca nu pot merge la mare ,desi imi face-n ciuda ca e la 2 pasi de mine...eu am s-o bat care ,ma ajuta? si mai norocoasa ca apare bebe ca nu mai pot de cald...tac si inghit..asta e.. [:D] Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...