Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
tu stii cat de greu e sa tii dieta dupa dieta? sa fii atent cand se inchide usa, ca nu cumva sa te loveasca peste posterior? sa te amagesti ca celulita e noua piele? sa nu credeti ca stau si plang pe mine: nu, dimpotriva, mananc cat pot de sanatos, fac miscare, in masura in care imi permita doctorul, pentru ca am o problema de sanatate si trebuie sa fiu un pic mai atenta si totusi, slabesc destul de greu am o colega in Office care e modelul meu, e slaba acum, a slabit sub ochii nostri din iarna, toata ziua mananca fructe, tot timpul are pe masa o cutie cu bucati de fructe, am incercat si eu, in afara de drumuri dese la toaleta, alt efect n-am observat. Nu am renuntat, mai sper sa nu intelegeti acu ca sunt obeza, nu, dar poate as arata mai bine cu 10 kg mai putin, mama lor de kg Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai e in vacanta, nu asa a spus? da daca vrei pot oferi eu[cafea] una- doua cate vreti... Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stimatei ,ìmi poti oferi si mie o cafea? Probleme cu slabitu am si eu dar sìnt cam lenesa ,adica ma misc cam greu pe jos ,aproape deloc .Ca sa arati bine trebuiesc facute sacrificii daca nu culegi ce semeni ,nu?Si eu ma chinui sa dau jos 3-4 kg.,pot renunta numai la mìncare dar nu ajunge din pacate .Aici se moare de cald ,la mine-n casa sìnt 30grade, azi am hotarìt sa mergem cu cortul pe munte poate se respira mai bine .Gazda ìnca nu sa ìntors? Va salut ,ne auzim curìnd. http://community.webshots.com/user/mihaela2703
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu marumiha? cam cum o vrei cu lapte ,fara cu frisca? iute una simpla[cafea] si daca vrei sa-ti mai adaug ceva te rog sa-mi spui![:)] eu nu va spun nimic de ingrasat....am X kg in plus, dar am motiv...[:D] dar nu mai plangeti de ele.. caci daca vrei se poate(sa slabesti)...probat pe propia pele...am incercat si s-a putut sa slabes 25 kg in 5 luni ..numai ca in aceste momente chiar nu se merita sa-mi stresez odorul... dat fiind faptul ca nu-mi pare rau sa mananc[:D]... pot spune ca e un hobii? Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)]Gazda maine se intoarce , parca asa am tinut eu minte. Fetelor azi am fost plaja ... dar nu am stat , pentru ca mi-am uitat slipul acasa si m-am intors imediat. Culmea e ca mi-am dat seama abia cand am ajuns acolo [:)][:)][:)][:)][:D]. Un pahar cu suc cine da ? [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...