Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

Buna seara, fetele mele!A dat Domnul si am ajuns acasa.Aici mi se pare ca-i bine dupa ce-am stat la Tulcea 5 zile.Am crezut ca ma descompun la peste 40 gr. si asta la casa,langa apa si la 4 km de oras.La intrarea in Galati erau 50 gr. Imi venea sa ma intorc acasa.Am zacut in curte si la 30' imi turnam un bidon de 6l apa de simteam ca ies aburi din mine.Am iesit la 1 noaptea in oras dar era asa de sufocant ca ne-am intors iute.Nu cred ca mai merg undeva.Canada,auzi ce vorbim noi aici?Dragele mele,vad ca multe din voi suferiti de focul asta dar hai sa ne mai racorim aici cu ce vreti voi.Va [pup] dulce de bun sosit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[quote]Originally posted by marumiha
WONDERFUL,BINE AI REVENIT! Sper ca ai reusit sa te racoresti putin ,si la noi aici situatia e asemanatoare ,nu sti unde sa te bagi ,meteorologi au spus ca o sa se schimbe vremea.Ce-ti pot oferi ,e bine o bere sau ceva fara alcol? Mersi pt. urare.De racorit ma racoresc acum acasa unde-s 26 grade.Asa ca-mi vine sa beau orice de bucurie.[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wauu a venit gazda...am incercat sa-ti tin locul sa te acopar cum se spune... acum, nustiu daca am reusit..caci fetele astea m-au cam criticat...ei ce sa-i faci nu poti sa-i multumesti pe toti..[pup] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara wonderful.Bine te-am gasit si te [pup]. Nu ne mai gaseam cuvintele pe aici de atata caldura si ne tot intrebam cand vine gazda ca sa ne mai trezeasca putin din amorteala.A mai avut grija de noi slimatei dar nu am chinuit-o prea tare ca trebuie sa se odihneasca si sa aiba grija de bebe. S-a servit si mancare pe aici.[:D] Si-a facut toata lumea de cap.[bang] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...