Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor. M-am trezit dis-de-dimineata sa fac ceva de haleala ca mai tarziu ma asteapta o zi de plaja [:D]. Voi leneshe mai sunteti , tare tarziu va mai treziti . lulu - pai n-aveam somn aseara , dar daca nu mai era nimeni pe aici m-am bagat in pat vrand nevrand , ce era sa fac .. O zi buna la toate. v-am [pup][pup] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata.M-am trezit si eu ca nu mai ma lasat bebitza sa dorm si ce sa fac,m-am oprit putin in fata calculatorului sa vad ce mai face toata lumea.Dar vad ca se doarme la ora asta.[bang] Va [pup]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Bine ai revenit Wonderful, sa inteleg ca nu ti-a placut in Tulcea? Belutza nu ai somn? Sa nu spui ca din cauza caldurii? La noi este suportabil... fata de restul tarii. A fost sotul meu in Bucuresti ieri si s-a intors lesinat, spunea ca nu putea sa respire. Hai gravidutelor si mamicilor, spuneti-mi si mie care ati facut anliza asta..Progesteron seric. Trebuie sa va repet pe fiecare pagina... poate gasesc pe cineva care are habar... [bang] Cit despre cafelutza... am baut si sucurile si bere, am si mincat ... insa se pare ca sinteti scumpe la raspunsuri... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina mi-e un somn de unde umblu prin casa ca besmetica si nu stiu ce caut , ma invart aiurea ... dar ce sa fac , mi-a zis al meu sa fiu gata putintel mai tarziu ca vine sa ma ia la plaja. si uite asa m-am apucat de aranjat pe aici ca e dezordine . belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va e dor de mine?sau am inteles gresit?...eu abia am venit acasa ....am fost la analize....ce cald....si ce foame...am facut eu micul dejun dupa in oras, dar.... dupa am umblat un pic si prin magazine sa-mi caut ceva de imbracat..ca nu mai am nik,nik...dar chiar ca nustiu ce sa ma mai fac...nu gasesc...sunt numai pt. slabanoage cele care-mi plac mie....si celelalte.... beeeee....ma fac cat o v... care-mi da si mie o cafea?bineinteles daca aveti facuta...daca nu o sa ma duc la nani...[^] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belutzo,scoala-te mai tarziu ca sa nu mai umbli nauca toata ziua.ieri,desi dormeam pe mine,am stat pana la 11,30 dar nici urma de voi,asa ca m-am uitat la CSI si m-am culcat.Vezi ce faci cu plaja asta ca soarele nu mai e chiar recomandat. Draga mea Slimatei,eu beau posirca fara cofeina daca vrei iti dau o caldare ca tot calma ramai si oricum pe caldura asta nu e bine sa ne enervam.ce nu-ti place la tine?Ca te-ai ingrasat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de ingrasat nu m-am ingrasat cine stie ce...burta a crescut enorm..ceea ce cred eu ca e normal....si am niste laptariii....de cred ca toti vecinii mei nu or sa-si mai cumpere lapte pt. o perioada buna de timp....am pt. toata lumea....[bang][bang][bang] si nu gasesc haine adapte pt. mine caci cele care le am simt ca nu ma mai incap...ceea ce e si normal..dar nu vreau sa ma vait.... cu ce sunt ei de vina ca mie nu-mi place marfa lor...sau cu ce-s eu de vina ca marfa lor e de proasta calitate si mai vor sa le platesti si un sac de bani...ceea ce am gasit asa mai pe gusturile mele costau...da costau...si mi se pare un pic cam absurd sa dau 100 € doar pe o bluza...desi ei zic ca acum e perioada in care se fac oferte....pe naiba sa-i ia....ma gandesc ca nu am cu ce sa vin in Ro..si or sa rada astia de mine ..or sa zica.."iote-o saraca ..ce carpe are pe ea..ca asa-i prin zona mea ...aici nici nu ma intereseaza ca imi mai iese vreo 1/buc. burta, ca se poarta ...e la moda...bine ca imi e acoperit c...ul ...partea aialalta...dar nici aia nu cred ca ar fi absurd pt. ei ,caci aici se poarta dezmatatu'...in schimb nu cred ca as putea sa vin in locul de bastina si sa se uite aia chioras la mine..ia uit o si pe asta...da ce are 2 perechi de c... hai ca v-am plictisit de tot... Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...