Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
programe romanesti? pe internet nu vreau sa imi iau antena satelit, sa imi fac abonament sa vad canale romanesti, ca imi voi pierde una bucata de sot in fata teve-ului. Si el e inca condamnat numai la canale americane( Canada si state) si francez Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

voi vb noaptea..ai....eu vb dim.....dar se pare ca singura[:D] va dau eu cafelutza? [cafea][cafea][cafea]ce zici wonderful...accepti? Am doar trei in dim asta cine se trezeste printre cei trei are prioritate cine nu.... cat despre caldura macar sa n o mai pomenim noi...caci face o gramada de ravagii...nu numai cu mine ....aici a incendiat la greu...si nici macr apa nu este....[ups] O zi buna! Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ah as bea si eu o cafea ca nu am mai baut de cand am ramas insarcinata.Dar mai astept pana intarc si atunci bag o cafea asa de pofta,una buna,buna. Ma duc weekend-ul asta la nunta,dar nu la aia la care trebuia sa fiu nasa ci la alta,si weeked-ul celalalt vreau sa ma duc la munte sa ma aerisesc putin si sa trag si eu aer curat in piept ca m-am saturat de Bucurestiul asta pana peste cap. Ne-am gandit sa ne mutam in alta parte,poate in Curtea de Arges voi ce ziceti? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor. Acum m-am trezit. Am dormit dusa. Nu dormeam aseara , umblam cu al meu prin statiuni .. si-am venit tarziu acasa si n-am mai intrat ca eram f obosita , facusem si plaja pe zi , si stat in bucatarie .. N-am patit nimic, stati linistite [:D]. De fapt am patit , dar numai de bine. Sambata asta am si eu o nunta si sambata asta mai e si liberty parade . O sa ma duc la nunta stau 2 ore acolo , le am dat banii si am plecat la liberty . Deci fetelor.. eu care nu beau cafea , decat una pe an , acum chiar as bea una , ma cam doare capu .. am dormit cam mult [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana ,cand am vazut la tv ce ce smog e deasupra B. cred ca respirati un aer de rahat.Iar porcii de edili spuneau ca nu stiu nimic de asa ceva.f. multi copii au astm din cauza asta.Faci ce crezi de cuviinta,eu daca as gasi un job bun intr-un oras respirabil as tulio din B.Aici,in Bacau,avem noroc ca a dta falim. combinatul care ne-a otravit ani de zile cu amoniac care facea o ceata densa si-ti scuipai plamanii.Sunt bune si falimentele astea la ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...