Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
bre' io stiu ca nu va place cafeaua....da' rarutz, rarutz...sunteti in piscina casei sau[dus]sau [beach] [pofta]ce as bea o bericica rece, rece...da mai rabd[bere][berica] [toanerele...poate vine tantea asta de ploaie....eu o astept ce am sa fac..... Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asteptand raspunsurile voastre citesc alte subiecte si mi se pare ca uneori,cand se cere un sfat,se vine cu morala,cu niste chestii dure care pe mine m-ar dezamagi,daca as fi eu in situatia aia.Ma uitam la Psi,unde o fata intreba ce-i maturitatea si unii vin cu niste rasp. care parca iti taie cheful de-a trai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belutza nu vreau sa fug nicaieri dar eu am crescut in Constanta pana sa ma casatoresc cu sotul meu si aici in Bucuresti mi se pare prea nu stiu cum.Aerul pe care il respiram este imbacsit de toate alea. Wonderful incearca ca dimineata cand te trezesti si te apuci de fumat bea macar un pahar cu lapte ca nu este bine pt stomacul tau.Daca apuci sa faci ulcer nu este prea bine,este tare dureros. Si in legatura cu raspunsurile pe care le primesti de la anumite persoana ai dreptate.Sunt foarte multi membri de pe acest forum care iti dau raspunsuri in batjocura,te trateaza de sus si mai fac si misto.Te-ar arata si cu degetul daca ar putea.Dar printre toate aceste persoane mai sunt si multe dragute si saritoare si de aceea prefer sa trec cu vederea si sa nu dau doi bani.Nu are rost sa ma consum inutil. Bine ca ne simtim noi bine aici ca intre prietene si restul nu mai conteaza,incercam sa ajutam si noi cat putem prin raspunsurile noastre. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...