Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Nu ma refeream la mine ci la altcineva care si-a spus problema la Psi.adevarul e ca uneori,unii parca te imping sa le dai raspunsuri la mishto dar nu era cazul acelei tinere.Cred ca v-ati culcat asa ca mai vorbim ceva mai tarziu.Va [pup]si somn usor.
neata' la ce te refereai? ce sub? Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo' vazand ca suntem la pag.20 ce zici ne faci un nou cap.? l-as face eu dar nu vreau sa te superi, dar daca mi-ai permite.... numai atunci as putea sa ma bag...[pup] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor ...va mai citesc din cand in cand ...asa ca,ma scuzati [asia]daca ma bag si yo in vorba!!![:D] cand o sa va trimita moderatorii dincolo[:D]....la prieteni dintotdeauna(va zic asta ca initial am fost si noi p'aci vreo 3 capitole!!![:)]) va invit sa beti cafeaua la fetele fantastice...sau ma rog, pe unde vreti voi( eu v-am invitat [:I]) [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
apropo' vazand ca suntem la pag.20 ce zici ne faci un nou cap.? l-as face eu dar nu vreau sa te superi, dar daca mi-ai permite.... numai atunci as putea sa ma bag...[pup] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
ESTI INVITATA MEA![pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Slimmy,te-am vazut si pe tine ,la Psi,la"ce-i maturitatea?" unde, din relatarile ei,mi se parea de rahat atitudinea sotului.
sincer ma abtin....cum nu-mi place sa fiu etichetata nu o fac..imi dau si eu cu parerea...dar ma enerveaza....unii ,dar si unele...nustiu daca ai inteles ceva...daca am sa gasesc cuv. pptrivite ma voi expica mai bine.... Bluel habar n-am ce mai face...ca n-am mai fost la eco doar la control ginec. si dr a zis ca nu e nevoie ca pe bb nu-l afecteaza, bl,bla,bla...cred ca nu vrea sa ma sperie...deocamdata e totul ok! burticiul e cam mare...da daca's 2[:D]caci presupun ca si ala creste..da ce-i mai prost...eu sper sa nu fi vazut ala (dr. de la prima eco)aiurea si sa fie doi bb[:D]de am un asa burtoi... defapt nustiu nici eu ce ar fi mai bine ,dar dupa puterile mele nu cred ca as face fata la 2bb deodata[:D] am prog. maine la eco morf. sper sa fie totul bine am un morcov...mare,mare....dar eu sunt optimista...mai ales ca de vreo trrei zile l-am simtit ca misuna...cel putin asa cred eu nu cred ca mi-am imaginat...[:D] mai acusi merg la piscina cu sulf...abia astept sa mai fac si eu un pic de misc. si sa scap de caldura...caci toata ziua inchisa in casa si singura...ca sotul munceste ca un disperat...inainte il mai insoteam si eu...dar de cand cu...tb sa am grija de bb...e prea cald in casa dapai pe drumuri...las ca nu mor eu...dupa cum vedeti imi ridic singura moralul[:D] mai ales ca peste o saptamana se intra in concediu...[hop][hop][hop] iupii...abia astept sa-l am pe tati o luna intreaga numai pt. mine[il] [:p] da ce-am sa-i fac....[sm]saracul...[xinpat] o sa vada el.... [ups] iar va plictisesc cu de-ale mele...[pup] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei si tu acuma....am sa va spun dupa ...cum a facut fata...daca mai da randamente sau nu ...dar mai intai incep usor....sa nu banuiasca din prima...eu asa mi-am propus; prima il pun la odihnit si bag in el mancare cat incape,asta ca sa-si recapete fortele... si dupa aceea vad eu....sau vede papusica cuc... sa stii caci cateodata ma gandesc ..da oare simte?...si dupa aia tot eu...ei si ce daca simte ca se iubeste mai cu tati...care-i problema bine ca nu se bat...[:D] de de unde-ti veni ideea cu slimmy acum nu ca nu-mi place ca doar de asta am ales slim...sa creada lumea ca sunt slabanoaga[:D] ...defapt sunt initialele mele si ale sotului...[:D] Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...