Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
De bine , de bine. Tot asa .. [:D][:D]. Eu am ajuns acum 10-15 min casa si primul lucru pe care l-am facut a fost sa-mi aprind laptopul , dupa aceea mi-am tras pijamalele pe mine [:D]. Azi mai toate am fost absente , ca de... a fost duminica [:)] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram nerabdatoare sa va impartasesc bucuria mea de astazi.Fetita mea a papat suculet de morcovi si nu mi-a venit sa cred ca ea acceptat sa pape in conditiile in care este foarte pretentioasa ca a papat doar la san pana acum.Ba mai mult a papat si niste lapte formula.[il]Sunt fericita.Ma bucur foarte mult. Nici eu nu vb cu nimeni decat cu voi.Aici intreb si imi spun toate ofurile.Si ma simt foarte bine cand vorbesc cu voi. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!O cafea? Vreau si eu sa va spun ca ieri am fost suparata...dar azi ....Ieri am fost suparata, pentru ca eu si sotul meu am implinit 7 ani de casnicie, dar nu i-am putut sarbatori ptr ca el e plecat din tara.Azi mi-am mai revenit ptr ca mai sunt 2 zile si vine acasa... Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! ma inscriu si eu la cafea! [cit] iuliana_2007 si noi (eu si sotul) ne inscriem in categoria "cu prieteni, fara prieteni". oricum, am ajuns la concluzia ca ne e mult mai bine asa. in alta ordine de idei ... cate luni are fetita ta? noi suntem formulisti convinsi de la 3 saptamani, bem ceva suculet de portocala, piersica, para si mai putin de morcov. azi testam supa!! [majoreta] wonderful pai credeam ca deja stii ca DC-ul da dependenta! [pup] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are 3 luni si 3 saptamani.Si parca nu prea imi mai ajunge laptele si am zis sa ii inlocuiesc macar o masa.Nu vreau sa renunt de tot la alaptat asta este clar. http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu iar a luat amenda ieri[:D][:D]ca n-avea centura desi i-am zis de 1000 ori.El era[bang][bang][bang] dar asta nu mi-a stricat ziua deloc.Pana la urma s-a resemnat si a facut haz de necaz.Daca era invers m-ar fi...la cap pana ma turba.Dar asa il am EU la mana ca sa-i inchid gura cand ma mai enerveaza.In fiecare rau se ascunde o samanta buna.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. eu sunt super nervoasa azi , asa m-am trezit cu nervi . Aseara m-am certat cu al meu , azi la fel si s-a dus la ma-sa sa doarma cica vine mai pe seara si i-am zis sa nu mai vina , ori daca vine sa-si ia catrafusele si sa plece. Motivul disputei , unul copilaresc , dar m-am saturat , ca s-au adunat o gramada. Of... belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...