Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by belutza
Buna fetelor. eu sunt super nervoasa azi , asa m-am trezit cu nervi . Aseara m-am certat cu al meu , azi la fel si s-a dus la ma-sa sa doarma cica vine mai pe seara si i-am zis sa nu mai vina , ori daca vine sa-si ia catrafusele si sa plece. Motivul disputei , unul copilaresc , dar m-am saturat , ca s-au adunat o gramada. Of... belutza
e ceva necurat cu casa daca va tot certati asa fara motiv. de ce nu incerci o sfestanie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by belutza
Buna fetelor. eu sunt super nervoasa azi , asa m-am trezit cu nervi . Aseara m-am certat cu al meu , azi la fel si s-a dus la ma-sa sa doarma cica vine mai pe seara si i-am zis sa nu mai vina , ori daca vine sa-si ia catrafusele si sa plece. Motivul disputei , unul copilaresc , dar m-am saturat , ca s-au adunat o gramada. Of... belutza
e ceva necurat cu casa daca va tot certati asa fara motiv. de ce nu incerci o sfestanie?
Cred ca ar fi cazul sa fac asta . Am avut o perioada de vreo 2 luni , ne certam zilnic , nu exagerez . acum s-au mai linistit spiritele , dar mai sunt certuri .. fara motiv bineinteles. cred ca niciodata n-am avut un motiv serios de cearta , au fost numai nimicuri, dar care s-au adunat si acum nu mai suportam sa ne spunem nimic unul celuilalt [bang][bang] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belutza,eu obisnuiesc sa mai dau cu aghiazma cand simt ca se tine raul de noi.Dar asta nu ajunge;trebuie sa vezi de ce e starea asta idioata,vezi unde gresesti si tu, dar fara partinire.Plecatul la 'mami' nu-i o solutie decat pt. bebelusi.Toate sunt cu fundul in sus;inainte plecau sotiile la mama lor cand se certau,acum...Esti o fata desteapta asa ca trebuie sa rezolvi situatia asta.O sa spui ca-s prea 'pacifista' si poate ai dreptate dar in plus sunt dupa 23 ani de casnicie si,treptat mai inveti cate ceva.Si eu ma aprindeam repede insa treptat devii mai ingaduitor daca nu pe fata,macar in sufletul tau.Succes![cit][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Belutza,eu obisnuiesc sa mai dau cu aghiazma cand simt ca se tine raul de noi.Dar asta nu ajunge;trebuie sa vezi de ce e starea asta idioata,vezi unde gresesti si tu, dar fara partinire.Plecatul la 'mami' nu-i o solutie decat pt. bebelusi.Toate sunt cu fundul in sus;inainte plecau sotiile la mama lor cand se certau,acum...Esti o fata desteapta asa ca trebuie sa rezolvi situatia asta.O sa spui ca-s prea 'pacifista' si poate ai dreptate dar in plus sunt dupa 23 ani de casnicie si,treptat mai inveti cate ceva.Si eu ma aprindeam repede insa treptat devii mai ingaduitor daca nu pe fata,macar in sufletul tau.Succes![cit][pup]
M-am trezit cu el la usa dupa ce-am postat aici , zambitor omu` si cu vreo 10 prajituri si cu suc bineinteles. eu las de la mine , numai dumnezeu stie cat am lasat de la mine , nici macar nu mai pot sa ma enervez , eu nu mai stiu ce-s aia nervi , dar el .... se enerveaza pt amandoi , nu vrea sa lase de la el nici pace . o tine pe a lui , asta pana-i trag vreo 2 peste ochi si isi revine imediat ,de parca nu era el cel care s-a enervat asa se poarta . hm, barbatii astia.. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Faptul ca a venit repede si cu prajituri e un semn valabil oricarui mascul orgolios de a spune[iartama][iartama][iartama].Nu strica efectul,bucurati-va si cand simti ca-i momentul propice spune-i dulce ce nu-ti place...[pup]
Da ai dreptate , nu spune neam ca-i pare rau sau ceva de genul , f rar se intampla sa aud asa ceva din gura lui, dar da fugutza imediat acasa pe motiv ca si-ar fi uitat ceva sau ca a venit sa-si ia hainele , dar el vine sa ne impacam . Si acum ma bufneste rasul ... ca ma intreaba pe mine unde-i este nush ce tricou sau pantaloni cand stie f bine unde sunt pusi ( mai ales ca-s pusi de el) , da` el trage de timp .. oricum eu nu-l bat la cap cand e nervos .. cand simti ca-i momentul propice spune-i dulce ce nu-ti place.....asta fac in ultimul timp si a inceput sa dea roade.[pup] De despartit nu ne despartim , dar sunt certuri care nu dau bine si ne ametesc pe amandoi. Multumesc wonderful [:X][:X] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...