Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu-i nimic,deocamdata te antrenezi cu el;cam asa sunt copiii alintati,numai ca pe copii ii dai mai usor pe brazda.Unui barbat-copil nu poti sa-i spui ca,daca-i obraznic,nu mai 'papa' prajitura sau,mai nou, nu mai pupa laptop.Trebuie luati prin invaluire.Suna parsiv dar ei ne obliga uneori la strategiile astea.C'est la vie![:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ìndraznesc sa vin si eu cu cafeaua mea de orz.Ma primiti? Ma amuza discutiile voastre, eu nu vin pt.ca as fi singura ci asa ca-mi plac discutiile. Belutza ,ìmi pare rau pt.tine ,cìteodata acesti barbat trebuiesc tratati cu ìndiferenta si cred ca trebuie sa fim mai exigente ca altfel se simt patronii femeilor. [url="http://community.webshots.com/user/mihaela2703"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit,marumiha.Cred ca niciuna din noi nu e singura de tot dar ne facem o mica placere de-a sta la taclale despre multe ca timpul sa treaca mai placut.Baietii mei sunt la Buc.,dl. meu a tras pe dreapta.Ma intreb cat o sa mai aiba rabdare sa ma tot vada la calc.?Dar cred ca-i multumit ca se poate uita pe indelete la ce-i place.Si uite asa e pace in casa pt. ca fiecare respecta placerea celuilalt.Vai, e a2a emis."curat murdar" pe care o vad.Greata totala.Tot ma freca ala ca duce o viata boema ca sa justifice buda aia de casa.Pacat de munca femeilor acelea care au ranit pana le-a venit acru!Pacat ca n-am pe smile list simbolul gretii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o gramada de barbati care nu stiu sa aprecieze femeia pe care o au langa ei. Si ai mare dreptate wonderful ca barbatii sunt ca niste copii.Sotul meu m-a intrebat daca il mai iubesc la fel ca inainte sa o am pe fetita mea.Acum trebuie sa imparta pupaturile cu bebe.Acelasi lucru e si la mine dar eu nu l-am intrebat,pe mine ma incanta tare mult cand il vad cat este de mamos cu fetita noastra. Se cuibareste langa mine ca un copilas si vrea pupat si alintat putin.Sunt niste copii mai mari.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu, eu dar far cafeina,sau o orzoaica....[:D]tre' sa fiu un pic mai moderata in perioada asta... [pup]la toate fetele si doresc o zi buna! si lasati copii in pace...(barbatii) nu vreau sa pare ca tin cu ei, dar nu e vina lor ca sunt asa ....nu noi i-am luat de soti..?si daca s-au schimbat fata de cum erau inainte... pot sa spun ca e numai vina noastra, ca i-am invatat noi prost...? nu ma bate-ti ca fug...al vreu sa zic ca s-a schimbat m,ult dar asa cum imi place mie [:D],doar noi suntem capabile sa-i invartim si suci cum ne plac noua... nu sunteti deacord cu mine? ca cu miere se atrag mai multe muste decat cu otet...? Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Cand i-am comparat cu niste copii am facut-o si cu resemnare dar si cu multa tandrete.L-am intrebat pe al meu:'voi cand aveti de gand sa va coaceti la minte?la andropauza?'Mi-a spus ca e posibil sa nu fie nici atunci.Poate e si 'vina 'mea pt. ca il alint mult si tare-i mai place.Sunt ca niste motani.De fapt e bine sa-i alinti pe toti cei care ti-s dragi,e un semn de dragoste care mangaie sufletul.Cui nu-i place sa fie alintat?[:D][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pis]Miauuuu!Miauuuu!Miauuuu![pis] ai uitat sa spui ca faptul ca-i alinti pe ceilalti iti da si tie satisfactii, si in primul rand te simti tu bine ca ai cui sa-i oferi dragostea ta..e asa? oricum daca vrem sa obtinem ceva, se poate.. mai ales ca ii cunoastem si stim cum sa-i luam, cunoastem pct. slabe si....ce mai ori nu suntem femei destepte..?daca noi nu stim sa ne conducem soti.. ce asteptam...cine-i sa-i conduca caci ei fara noi sunt pieduti in spatiu... Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...