Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

vin si eu la o cafea de pranz, ca pana acum nu m-a lasat piticul. wonderful sotul meu face numai tampenii la volan, dar cand sta in dreapta este f agitat. eu nu prea-l bag in seama, ii mai atrag atentia uneori, dar pana la urma ... permisul lui, punctele lui ... ce sa-mi bat eu capul! singura conditie este sa vina nevatamat acasa! iuliana tu n-ar trebui sa activezi pe la mamici de martie-aprilie? ca nu te-am vazut! [:D] belutza ma bucur ca v-ati impacat. buna si ideea cu aghiasma, da' io zic sa-i pui in cafea, poate-si face mai bine efectul. [alcool] una peste alta, maine si eu plec la mama!! [8D] si culmea!!! iau si copilu' ... fugim sa ne ascundem de canicula, cica la curte, pomi, ar fi mai bine. vom vedea! nu-i bai, vin si de-acolo la cafea, ca deh ... acu' tot taranu-si pune net! va salutam! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor. Sunt terminata . M-am trezit de dimineata sa fac mancarica ca mai tarziu s-o tai la plaja sa ma racoresc .. AM facut baitza si acum am intrat sa va salut .. m-a obosit plaja intr-un hal , m-am batut cu al meu cu apa , ne am alergat , ne-am tavalit prin nisip .. vad ca si-a revenit [:D][:D]. pupici [pup][pup] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
Buna fetelor. Sunt terminata . M-am trezit de dimineata sa fac mancarica ca mai tarziu s-o tai la plaja sa ma racoresc .. AM facut baitza si acum am intrat sa va salut .. m-a obosit plaja intr-un hal , m-am batut cu al meu cu apa , ne am alergat , ne-am tavalit prin nisip .. vad ca si-a revenit [:D][:D]. pupici [pup][pup] belutza
esti o terorista, cand povestesti de plaja, ma doare inima eu nu pot face plaja, nu ca nu am unde, n-am costum, sau cine stie ce alte motive, nu ci pentru ca vremea anu asta aici e racoraoasa, nu urca peste 25 de grade, iar daca ma rog exista cate o zi de exceptie, e in cursul saptamanii. Pe week-end ori ploua ori e racoare, ori... VREAU LA PLAJA! Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
vai si io-s satula de plaja .. am facut vreo 40 d eplaji vara asta, am inceput din mai cand nu era nici naiba pe plaja .. maru - hai in Ro daca vrei la plaja . [pup][pup] si nu fi suparata ca nu poti face plaja. belutza
atacul terorist continua... as vrea sa vin in Ro pentru catvea zile, sa ii vad pe cei dragi, da anu asta nu am concediu iar de plaja, mama ce m-as duce in Dominicana, daca ies toate asa cum imi doresc la anu vrem sa mergem acolo nu sunt suparata, glumeam, da imi lipseste tare mult plaja, si nu ma impiedica decat vremea, nimic altceva Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e bun si la 25 de grade sa stai la soare. crezi ca la noi au fost numai temperaturi de 30 de grade? am facut la plaji la 25 de grade , heh , o gramada ...pana aveti voi vreme frumoasa si pana ajungi in Dominicana o sa fac eu aici si pt tine [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...