Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Austria (30)


Recommended Posts

Buna, apar si eu la capitol nou, ca de mult nu am mai trecut pe aici [:I] Alina, la mine e imposibil lunea. In primul rand are Jasmina scoala, iar dupa amiaza are antrenament la care e musai sa mearga, nu poate chiuli acum, pentru ca are in curand o competitie si nu merge, ba va avea probabil si o a 3-a oara antrenament pana atunci. As avea o singura idee cum ar merge, dar ii trebuie cam 3 persoane sa ma ajute, si greu e sa le "prind" pe toate 3 :) Oricum, va doresc o zi faina, daca chiar nu voi reusi. Dar sigur mai vorbim, cine stie, es passieren vielleicht noch wunder ;) Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! iar ratez intalnirea voastra din martie. Vreau insa sa veniti la intalnire si cand vin eu in aprilie. Nu accept scuze!! [:)] Nicoleta, eu nu am vaccinat fetele de vaccinul imp. capuselor. Insa asta si pt. ca stam mai mult in Buc. unde inca nu sunt asa multe capuse. Iar in una din vizitele noastre la Viena, Annika a fost muscata de o capusa, da de una sanatoasa si desi i s-a rupt capul cand a fost scoasa de o vecina de bloc, n-a avut repercursiuni. Dana, multumesc! suntem bine cu bune si rele. Lara are boala de reflux gastroesofagian - asa se cheama, regurgiteaza mancarea. Cica f. multe persoane sufera de asa ceva si nr. e in crestere - am aflat si eu acum, tot cautand info pe net. Se poate trata cu medicamente. In rest ea e vioaie, merge la gradi, totul e Ok Annika deja vorbeste, face propozitii, imi place tare mult perioada asta, cand incep sa vorbeasca, sunt tare dulci. Am pus ieri cateva poze Pt cine are timp si chef [url="http://picasaweb.google.com/adriana78adriana/PozeVechiPozeNoiLaraSiAnnika#5441377625411391458"] POZE VECHI, POZE NOI [/url] pe curand Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, de obicei refluxul asta apare la bebelusi. La 4 ani jumatate e cam ciudat. Nu ni s-a spus ca va disparea in timp, oricum trebuie respectate niste reguli alimentare si existe si tratam. naturiste Vroiam sa te intreb mai demult? Ati locuit in Niue? de ce-i trecuta la tine insula asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinag m-as fi bucurat sa te revad si live, nu numai din poze Poate mai gasim o ocazie! I-am spus si Cristinei de intalnire si i-a placut ideea, a spus ca ar vrea sa vina si ea, insa nu e sigura 100%. Eu zic s-o socotiti si pe ea. Si poate intra in curand pe aici sa mai faca si ea prezenta, de ce nu? Adriana frumoase pozele si protagonistele! Ce a crescut Annika si ce frumusica este! Imi pare rau de boala Larei, te-ai gandit si la o varianta homeopata de tratament? Nu are legatura cu ceva stressant din viata ei de copil, oare? Ceva care poate nu e constientizat, dar, in subconstient...(de obicei sistemul digestiv e primul care reactioneaza la stress, de-aia intreb). Sanatate! _______________________________________________________________________________________________ Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.
[url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/?action=view¤t=LOVE.jpg&"]Hobby[/url]
[floare3] [url="http://www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y"]Tribute to an angel[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, nu am locuit in Niue, doar m-a distrat numele (nu auzisem inainte de statul asta, inainte de-l vedea in lista). Despre reflux, ma gandeam ca a avut poate cand era micuta, si acum a revenit... Nu ma pricep, incercam sa te incurajez. --------------------------------------------- Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, nici eu nu mai auzisem de Niue pana nu am vazut la tine si m-am minunat. Am citit apoi si am vazut ca e o insula tare frumoasa Dana, nu stiu ce anume a declansat refluxul asta, ca pana acum nu am avut prob. de genul asta, nici macar ca bebelus. A aparut dintr-o data inainte de Craciun, nu pot spune ca au mai fost schimbari majore in viata ei/noastra - chiar nu stiu ce ar putea-o stresa atat? gradinita? nu stiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...