Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Austria (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Silviaid="red"> si de la noi LA MULTI ANI Marieiid="red">, sa creasca maricica si sa aiba multa sanatate si noroc! Petrecere frumoasa pe acolo pe unde va preumblati [s]

 

Alinaid="red"> multumim de urari [pup]

 

Tuturor fetelor, sa aveti Paste Fericit cu sanatate, tihna si bucurii multe alaturi de cei dragi! Hristos A Inviat!

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________

 

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.id="Script MT Bold">id="purple">id="size2">

 

 

id="right">

 

 

[floare3]
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutari tuturor, as aprecia foarte mult opiniile voastre intr-o problema legata de Austria. Eu locuiesc in US de multi ani, dar am o ruda apropiata in Ro care are o problema cronica la sistemul digestiv, aparent inrautatita considerabil de cateva luni. Dupa discutii despre operatii, diferite medicamente si explorari interne, se pare ca medicii din Ro care il trateaza si-au atins limitele competentei, desi situatia este departe de a fi buna. Am aflat din franturi de stiri sau articole ca in Austria ar fi clinici de boli interne excelente, dar nu stiu care sunt mai bine cunoscute/cu reputatie, s.a.m.d. As fi recunoscator daca puteti impartasi ce stiti despre clinicile/spitalele cu asemenea specialitati (esofag/stomac/duoden), dat fiind ca pare a fi singura solutie viabila pentru persoana in cauza. Multumesc anticipat! Va invidiez pentru locatie [:)], m-am plimbat prin Vienna in trecut si-am trecut cu trenul spre Alpi, e o tara frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de pe meleaguri dambovitene!

 

Dana, la multi ani cu fericire!id="red"> scuze pt. intarziere

 

Si pt. maine

La multi ani Silvia! si tot ce-ti doresti!id="red">

 

beren,id="red"> nu prea am informatii ref. la cele cerute de tine.

Noi am fost la Sozialmedizinisches Zentrum Ost - Donauspital, cu o problema legata de stomac; nu pot insa sa-ti recomand un medic anume

 

o zi frumoasa

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia sa fii sanatoasa si norocoasa, si La Multi Ani si oficial [:D] [flo] Adriana multumesc pentru urari! [flo] _____________________________________________________________________ Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.
[url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url]
[floare3] [url="http://www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y"]Tribute to an angel[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...