Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce ati putea sa treceti cu vederea intr-o relatie?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hmmm, grea intrebare... As putea sa trec cu vederea ca nu ridica colacul de la wc [:(] atunci cand il foloseste, ca nu spala cada dupa el, ca nu duce gunoiul din proprie initiativa, ca iubeste masina mai mult decat pe mine, ca nu este ambitios...si inca o gramada de astfel de maruntisuri... cu toate ca puse cap la cap ar enerva cumplit. E mai usor de facut o lista a celor pe care nu le-as putea trece cu vederea... La polul opus al intrebarii...pot sa spun ca n-as tolera: - bautura - abuzurile fizice - iresponsabilitatea - iesirile prea dese cu baietii - sa se bazeze exclusiv pe castigurile nevestei Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca marea majoritate spun acelasi lucru: abuz fizic si psihic si bautura. Este intr-adevar ceva ce nu TREBUIE trecut cu vederea, dar daca v-ati afla in situatia respectiva, ati avea curajul sa plecati fara sa va uitati in urma, mai ales sa aveti si copii???? Pupik de la Onyx si Vlad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand exista si copii nu se mai pune problema daca ai curaj sau nu ci daca ai in tine suficienta responsabilitate sa iti salvezi copii. Nu mai e o optiune ci obligatie, parerea mea... J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by onyxg1998
Vad ca marea majoritate spun acelasi lucru: abuz fizic si psihic si bautura. Este intr-adevar ceva ce nu TREBUIE trecut cu vederea, dar daca v-ati afla in situatia respectiva, ati avea curajul sa plecati fara sa va uitati in urma, mai ales sa aveti si copii???? Pupik de la Onyx si Vlad
DA, chit ca dorm in gara!!! Sau...il scot pe 'mnealui sa doarma pe pres si-as schimba butucul la yala. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as trece cu vederea daca s-ar purta urat cu copilul,daca ar fi alcoolic si violent. Nu stiu ce as face in momentele alea dar cu siguranta voi lua o decizie daca este vorba de copil. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
Eu nu as trece cu vederea daca s-ar purta urat cu copilul,daca ar fi alcoolic si violent. Nu stiu ce as face in momentele alea dar cu siguranta voi lua o decizie daca este vorba de copil. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
De aceeasi parere. Nici n-as mai sta pe ganduri , as pleca si duca-se de unde a venit. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by onyxg1998
Vad ca marea majoritate spun acelasi lucru: abuz fizic si psihic si bautura. Este intr-adevar ceva ce nu TREBUIE trecut cu vederea, dar daca v-ati afla in situatia respectiva, ati avea curajul sa plecati fara sa va uitati in urma, mai ales sa aveti si copii???? Pupik de la Onyx si Vlad
Eu sigur da, as pleca imediat. Mai ales ca am si copii. Am cu ce ma intretine pe mine si vreo cativa copii si de nimeni nu depand :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...