Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copiluti maricei de mai-iunie 2005 (16)


Recommended Posts

La domestos e reclama aia cu monstrii [:-)))] Doamne, ce le da prin capsor! Sa-i arati o data cand cureti tu toaleta ca sa stie ca omori tu monstrii sa nu se mai teama, draga de ea. Noi am scapat de lumina de veghe, slava Domnului! Si de trezirile peste noapte. Deja imi ajunsese cutitul la os, culmea culmilor ca pana la 2-3 ani dormise foarte bine domnul Filip. [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Elly, nastere usoara iti doresc! Ce frumoasa e perioada asta in care pe de o parte nu mai ai rabdare si vrei sa iti tii puiul in brate, iar pe de alta parte iti e teama de ce va urma. Androix, suntem bine, in sfarsit dar am tras-o cu totii in final [:D]. Maine duc baiatul mic la cresa si imi vine sa plang deja. Deci e mare activitate pe FB. Vad ca si la trupa lui Vladimir s-au mutat tot acolo. Ma mananca degetele sa imi redeschid contul, dar imi e ca ma pierd pe acolo [:D]. Si noi suntem in lupte cu televizorul. La noi e tragic din nou cu somnul [alcool]. Se trezeste de foarte multe ori pe noapte, are cosmaruri, ma cauta intr-una, doarme mai mult la noi in pat decat la el. Suntem in regres si cu altele, nu stiu ce se intampla. Iar cu mancarea e jale. Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercedes, da [:D]. Mi-am reactivat si eu contul, m-a "inscris" Androix [asia] in grupul de copiluti si cam asta a fost activitatea mea de pana acum. V-am zis eu ca nu stiu cu se mananca Facebooku. Am citit insa cateva postari, inclusiv despre scoala [pk]. Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, da, tot acolo suntem in majoritatea timpului. Schimbul de mesaje e mai rapid, e aproape ca pe chat, punem si poze, au aparut si fete de mai multa vreme disparute de pe DC. Acum e o discutie interesanta despre scoala si metodele de invatat din clasa I, mai ales intre fetele de afara. Voi ce faceti? Bia a inceput acum scoala cumva?
Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...