Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 13


Recommended Posts

Felicitari Tanoo,tie si sotiei tale [flo][flo][flo] bine ai venit pe lume bebe , sa cresti mare si sanatos si sa ai numai bucurii in viata. iar voua dragi parinti sa va dea Bunul Dumnezeu sanatate si sa va bucurati de viata alaturi de minunea voastra [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] noi ne asteptam cuminti randul[olala][olala] Cu ajutorul lui Dumnezeu sper viitoare [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am stabilit data pentru ca este micuta.[q]O mai lasam sa creasca.O sa nasc la spitalul I. Tanno asteptam vesti despre baietel[pk][pk][pk] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]37+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A avut 2,600 Kg si doctora a hotarat sa o mai lasam sa mai creasca 200-300 g.Vedem luni daca a mai luat ceva in greutate. [pup] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]37+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci 2.600 inseamna putin? Finuta mea a avut la nastere 2.500. Pe 6 august i-am rupt turta. La un an deja merge 9de fapt s-a si lovit putin la fata in timpul evenimentului, ca n-avea stare. Deci pustoaicele astea mai mici or fi ma zglobii[:D] PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tatiiiii,pe unde umbli??? nu te poti dezlipi de bebe mic,asa-i??? mi s-a lungit gatu de cand ma uit dupa tine sa ne povestesti...da astept cuminte pana vii. [olala][olala][olala] ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

racheel, draga mea, nu te ingrijora pentru ca nu este atat de micuta este la termen si este sanatoasa poate nu-ti vine sa crezi , de altfel nici mie , dar eu m-am nascut de 1.600 kg . Ce-i drept mai am un frate geaman care el a cantarit la nastere aproape 3 kg. Mama nici nu a stiut ca avea gemeni. Pe atunci nu se faceau atatea ecografii. Asa ca stai linistita ca totul va fi bine. Mi-ar face mare placere sa ne cunoastem. Poate stabilim o intalnire in viitorul apropiat. Asa o sa-ti cunosc si eu comoara. [pup][pup][pup] si sa ne tii la curent.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru sustinere [grup]. Aristica cred ca ai dreptate [:D] nu sta o clipa, toata ziulica misca [olala] Elenusia, de acord.[pk]Eu stau in Brazda.Tu? Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]37+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...