Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 13


Recommended Posts

... la culoarea mea, pot sa-mi fac si coviltir[:D] ...pai am copchii proaspeti, de miercuri, asa ca nu stiu cand ar trebui sa fac beta, ca ma gandesc doar la urmatoarea zi de miercuri, sa ma duc la munca, altfel ma duc cu pluta si la cat a plouat si la ce balta am langa curte, nici nu-i greu. Daca apare vreo roseata dau banutii pe beta, altfel, nu...ma duc direct la maciuca magica a lui Albu, pe 20 octombrie. PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite "Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai... tanno, suntem singuri cu ea de fapt sunt mai mult singura, sotul pleaca dimineata si vine seara.Este greu dar frumos.[olala] Fetita este cuminte, nu avem colici, plange doar cand ii este foame sau trebuie schimbata.O alaptez si papa la 3-4 ore.Acum doar mananca si se culca.Ziua are 2 ore in care sta treaza si eu ii spun povesti.[:D] Pe 29 octombrie o crestinam si noi.Abia astept.[olala] Voi ce faceti? Racheel [mamica] fericita de ghinduta [bebic] Anastasia-Maria (25.08.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristico,nu-i a preotilor vorba asta. asa ii spune nasa mamei copilului,dupa crestinare,cand i-l da in brate: "Mi-ai dat un pagan,iti dau un crestin"-de 3 ori. [flo] ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica
tannoo voi weekend-ul asta aveti botezul? imi place vorba preotilor: "Ati adus un pagan si luati un crestin" PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite "Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"
da, we asta avem botezul [olala] vrei sa vii? ...te asteptam [:)] [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, da?? eu cand am botezat, asta a zis popa...mi-a zis mie[:D][:D][:D] Vai, tanoo, ce dragut din partea voastra, dar nu m-ati nimerit! Sunt acasa in petreceri, de ziua mamei mele...bine, acasa, insemnand la 200 km de metropola asta! insa...Doamne ajuta ca fiul vostru sa aiba o viata minunata. Deci am retinut bine ca marele eveniment e weekendul asta...have fun! PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite "Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...