Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 13


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui aristica
Bogdan Nicolae. Imi place! Chiar mult! racheel - si maine-i marti, poimaine miercuri.....ce zici tu acolo? PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite
pai..tanno, ne+a urat o duminica frumoasa....si azi este luni[:I] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]37+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumim, multumim [asia][asia][asia] [flo] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]37+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa fii sanatos si norocos in viata Bogdanel!!! aristico,am vazut ca pe 30 de histeroscopiezi...abia te astept. eu te urmez vreo 10-12 zile mai tarziu. se pare ca de data asta ne uitam impreuna in chiloti ca si eu tot pe in a2a jumatate a lunii Octombrie termin cu procedura. ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uaaaooouuuu - uite cum ne-am potrivit. Doamna ochiaosa, eu nu mai accept un beta negativ nici de la mine, nici de la tine. PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite "Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dap...ne-am potrivit. da mi-ai bagat un gand aiurea in creiere...io am nevoie de Albisor la jumatatea lunii Octombrie ca prima monitorizare o fac la el...asa ca n-are voie sa plece...INTERZIS!!!asa ceva. cat despre Beta...am facut la Medlife,Synevo si Vicotr Babes...oare unde sa-l fac pe urmatorul sa vaz si io in fata ochilor un nr. cu 3 cifre??? ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te intelegem tannoo,stai linistit...ai grija de soata si de bebelas. in zilele urmaztoare o sa o sun pe Betty...m-am tot gandit la voi zilele astea. ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

samiruto eu NU MAI FAC BETA! Parol! pai pentru ce sa mai dau si 38 lei pe beta, cand pot sa-mi cumpar o inghetata? Zi si tu! Ciclosul apare oricum la mine si peste tot progesteronul infipt prin toate cotloanele organismului meu. Si daca fac beta, si daca iese mare, si daca el creste aiurea, dar copilul nu se dezvolta? pai sa stau sa-mi iasa par alb!? asa ca mai bine tin tratamentul fara sa fac beta, dar cand ies de la transfer, ma duc jos la mmf si ma programez direct la Albu, la control. ca sarmanul om e cititori in vagine, soro, asta nu citeste si-n stele sa vada daca oi reusi eu, ori ba! Si tot prin intermediul maciucii magice imi va spune daca-i bine sau nu. Iar beta ala oricum nu mai are niciun fel de valoare daca e sa fie sarcina de 6 saptamani, ca el tot masoare progenitura, nu? iar daca e negativ, macar raman c-o inghetata. PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite "Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...