Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 13


Recommended Posts

samira, si mie imi suna f ok abordarea noii dr-e. F mult mi-a placut faza cu culturile de col obligatorii inainte de histero. Cred ca extrem de putin dr-i de pe la noi tin cont de asta inainte de histero si f rau fac [bang]. Eu am doua histero la activ, cu doi medici diferiti, insa nici unul nu mi-a cerut culturile. Normal ca le aveam facute, inclusiv mycoplamsa si ureaplasma, dar nah, ma gadesc strict la abordarea medicilor. Deci amani FIVul cu o luna? Prin Noiembrie estimezi ca ai ET?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sabina,da,aman cu fix o luna procedura. PK e plecat in Septembrie intre 8-17 ale lunii si in Octombrie intre 15-23 ale lunii. mi-a dat raportul complet...in luna Noiembrie nu lipseste[:D] ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristico,ziceai tu ca lipseste Albisorul la jumatatea lui Octombrie...cre'ca se duce si el la Congresu asta unde merge si doctorasu cu ochi albastri...ca-i prea mare potriveala.[:D] ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33 ce face bebe??? ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
bebe, azi a fost la oftalmologie; repetam si luni vizita si vedem ce decizie ia dr; pana atunci am schimbat picaturile... si-a reglat, incet, incet programul de masa la 3,5-4 ore; a devenit din ce in ce mai mancacios [:)]; ieri ne-am cantarit; avem 4110 g [olala]; am luat in zilele de cand suntem acasa (16 la nr) 810 g[olala]; azi avem 18 zile de viatza [olala] acum doarme dus ca am stat la aer ceva mai mult si se pare ca i-a priit [:)]; asteptam sa se trezeasca pentru caca si papa; am sarit peste baitza in seara asta, caci nu il trezim pentru asta sau papa, caca, etc... [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumoase activitati descrii tu acolo. vezi ca va obisnuiti incet-incet??!! Betty are lapte suficient???tu ai inceput serviciul sau esti tot cu Bebe si mami acasa??? aaa...si mai vroiam sa te intreb ceva???cu cine seamana???are ochisorii albastri ai sotiei tale??? ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...