Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 61-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

danezza multam frumos. acum ceva vreme am tot incercat sa mai comasez din pastile, dar nu reuseam deloc sa gasesc ceva sa ma satisfaca si am renuntat. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 IA mai 2011 Medlife - nereusita Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gliana nu prea ai sanse sa mori, ca pana acuma n-a murit nimeni la Arcadia, nu-si strica ei eticheta, mai ales ca discutam aici despre ginerele meu! [olala][:D][pup] Plus ca o sa ai o tona de cocktailuri de calmante gratuite, e fix ca la bar, primesti cate comanzi [:D]! Asta-i saptamana ta si-s cu ochii pe voi! [pup] Tinem pumnii, o sa vezi ca va fi mai usor decat iti imaginezi! aristica, qiao, vio, mealex, tonniro, danezza, ileanasi, vali, floricica va pupacesc, pe voi si pe toate fetele! domnule Tannoo felicitari, somn lin puiului si crestere usoara! [flo] Eva [fetita] on board Gena MTHFR mutatia C677T–genotip heterozigot si mutatia A1298C –genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tanno0 ce ??? gata ? a venit flacaul ? ups, am pierdut evenimentul. Felicitari si de la mine, sa va traiasca, sa fie sanatos si sa fiti fericiti cu totii. [pup][pup][pup] --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 IA mai 2011 Medlife - nereusita Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! [hopsieu] uite ce mai trecu timpul mai am si eu un pic pana imi vad feciorasul in brate. Va [pup] cu drag pe toate si nu renuntati la ideea de a avea bebele vostru. stiu ca nu e usor (3 ani m-am luptat si eu) dar uite ca se poate.
Mutatia protrombinica G20210A - genotip heterozigot Factor antinuclear pozitiv OATS girl FIV 1 +ICSI la Kinderwunschzentrum Mittelrhein Neuwied Germany, martie 2009 nereusit FIV 2+IMSI Germany, feb 2010 nereusit, hiperstimulare severa FET mai 2010 nereusit sarcina obtinuta natural [gravi] + 36 [baietel] Tratament: Fragmin 5000UI din s5, Femibion, Magneziu, Calciu+ vit D, Fier, Seleniu 100 , Aspirina 100mg pana in s 28, Euthyrox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stefy tu intri la categoria "minunile lumii" dupa atatea incercari medicale esuate, ati reusit natural ! ma bucur pentru voi si abia astept vestea cea mare ca a venit praslea pe lume si v-a facut parinti fericiti ! [pup] uite ca m-a pocnit nostalgia, oare are ce mai fac mamicile noastre btotacel, mrn, bigSister, ruxandrada ... ? --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 IA mai 2011 Medlife - nereusita Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...