Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 61-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

balanta sper sa iasa bine si sa intri in linie dreapta cu fiv-ul. Iti tin pumnii [flo]

 

floaredemac cam asa patesc si eu; desi n-am scos acul de atatea ori, am zile cand abia a 3-a oara reusesc sa fac injectia. Despre locurile nedureroase, ce sa zic, eu pe dreapta am un tatuaj [:I] si chiar le-am memorat acolo, pe desen, dar cand am inca urme de la injectii, fac pe langa ele si...ghinion, nici nu vad vasele de sange din cauza tatuajului.

 

timea, felicitari [flo]! Ti-ai facut analize pentru toate mutatiile?

Sa stii ca teama asta o avem toate... [:D]. Incearca sa te abisnuiesti cu ea si sa te bucuri de sarcina. Iti doresc 9 luni minunate!!!

 

MTHFR C667C heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot, Factor II heterozigot; Tratament Clexane 0,4/zi, Femibion 1, Magne B6, Acid folic + complex B, Cetebe, Aspenter 1/zi,

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Timea, felicitari! Sa ai o sarcina usoara[flo]! Esti dovada ca se poate! Mie nu mi s-a spus sigur ca voi face Clexane de la inceput decat la insistentele mele...si nu mai am curaj sa incep o sarcina fara anticoagulant...eu cred ca e bine ca ti-a dat Clexane preventiv.

Ne spui si noua ce tratament naturist ai facut?id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...