Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (15)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui loredanar
fetelor cred ca a inceput travaliul ......... m-am trezit de dimineata cu niste dureri cumplite de spate pe care nu le-am mai experimentat si au inceput sa se indeseasca, burta e jos tare si simt o presiune continua jos. am avut vreo 4 din jumatate in jumatate de ora acum vad ca se succes la 10-13 minute. mai astept sa nu fie alarma falsa... tineti-mi pumnii !! Lori [gravi] 38+ fericita cu [fetita] Mara
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Lori, succes si nastere usoara!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Stef si bebe iubit (24.03.2011) It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata, Scot si eu motatele pentru Lore.
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Hai LORE [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Te asteptam cu vesti bune !!! Nastere usoara si multa sanatate.[pup] __ Lena - [gravi] 33+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELOR, va dau vestea ce mare, a nascut Loredana in jur de ora 14, natural cum si-a dorit, o fetita sanatoasa cu putin peste 3 kg, nu stiu exact detaliile,ca am vb cu taticul si era f emotionat si entuziast!Bravo Lore, sa fiti sanatoase amandoua si sa fii mereu fericita ca in clipa intalnirii cu micuta ta![pup][pup][pup] Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut fetelor si bun venit noilor burticute si noilor mamici de Arcadia! Felicitari Lore!Sa iti traiasca mititica si recuperare rapida![flo] Ca tot discutati aici, eu am dureri de articulatii (gleznele) mor de durere dimineata cand cobor din pat apoi intr-o ora imi revin.Nu stiu de la ce e durerea asta, oricum e sigur asa de la kg avute in sarcina(au apaat greu pe picioare)[:D]Operatia m-a durut doar o saptamana.Muream de ras ca in jurul operatiei e totul mort.E dubios ca nici parul nu mai creste in partea de sus a zonei z dar asta e bine[:D][:D]Sper ca aspectul asta sa ramana asa.[pk] Oana e super ok dispozitivul pentru picioruse insa e exagerat de scump.Acum ce e drept nu mai conteaza pretul cand e vorba despre copii nostri, mai ales ca purtarea lui ii asigura refacerea piciorusului.Il poti vinde dupa aceea sa iti recuperezi banutii. Slava domnului ca ai mers la timp.Acum gazuta e mai mult de jumate vindecata!O sa treaca repede timpul. Lalic inca putin si ai sa iti tii a doua minune in bratic!Pentru tine scoatem motatele la timp[:D] Eu diseara am o nunta.Gazuta ramane cu bunica,am sa plec cand adoarme ca apoi stau linistita ca nu se mai trezeste pana dimineata[:D][:D] Fug sa imi fac manichiura[pup] Duminica frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LOREDANA FELICITARI MAMICO..MULTA SANATATE VA DORESC SI RECUPERARE RAPIDA...ASTEPT CU NERABDARE VESTI...SI MA BUCUR K AI REUSIT SA NASTI NATURAL...!!!SE PARE CA A VENIT SI TIMPUL NASTERILOR NATURALE LA ARCADIA!![:D][:D][cheers][cheers][majoreta][majoreta] [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help][help][help]FETELE bebe meu vomita incontinuu...de azi dimineata...pana acuma 1 ora a vomitat de vreo 3 4 ori...de fiecare data ce manca regurgita...elimina aerul si apoi vomita imediat!!!acuma de o ora a vomitat de 4 ori si a mancat numai o data!!![q][q][q][q][q]sa ma duc la spital?unde la arcadia sau la sfanta maria...plzzzz fetele rasp [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui clauditza89
[help][help][help]FETELE bebe meu vomita incontinuu...de azi dimineata...pana acuma 1 ora a vomitat de vreo 3 4 ori...de fiecare data ce manca regurgita...elimina aerul si apoi vomita imediat!!!acuma de o ora a vomitat de 4 ori si a mancat numai o data!!![q][q][q][q][q]sa ma duc la spital?unde la arcadia sau la sfanta maria...plzzzz fetele rasp [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Cum vomita? Ce stare are intre turele de voma, dupa ce se linisteste? Mananca?
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 ) acum [gravi] [url="http://lbdf.lilypie.com/KuRIp2.png"]30+[/url] cu [baietel]
[url="http://mihneapuimic.blogspot.com/"]blogul meu cu amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...