Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capsula cu ciorba de varza


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ela_04
eu am incercat o data ceaiul ala chinezesc in cutie verde de la farmacie. am slabit cam 5 kg intr-o luna parca. ceaiul se bea cat mai cald posibil si intodeauna inainte de masa. Nu este o reteta pe termen lung... e doar ceva ce te ajuta daca si tu te ajuti singura. Pe termen lung da dureri de cap, de stomac si chiar hemoroizi. La mine efectul secundar erau durerile de cap...nu stiu daca de la ceai sau de la anticonceptionale dar am renuntat la ceai. Ai grija daca incerci, cand iei masa in oras! sa existe si o toaleta prin zona [:)]
Adica ce, beai ceaiul si la putin timp dupa ce mancai deja mergeai la toaleta??? [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:)] dap eu am patito o data ca am plecat repede de la o terasa unde mancasem o pizza si pana acasa nu aveam decat 2 semafoare ...au fost cele mai lungi din viata mea! in alta ordine de idei degeaba bei ceai daca mananci cipsuri si cartofi prajiti la 10 noaptea. Tine si de tine cata vointa ai pt ca dupa ce ai slabit daca renunti la ceai intr-o saptamana pui la loc tot daca nu ai grija sa ponderezi aportul caloric.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu poate fi in regula, practic mancarea nici nu are timp sa fie digerata. Nu e in regula. In fine, am avut si eu perioada mea de incercari disperate asa ca nu judec pe nimeni. [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata'. Nu am zis ca e perfect ... nu exista asa ceva. Doar vointa. App am o verisoara care a slabit 30kg in 2 ani si nici acum dupa mai bine de 8 ani nu s-a ingrasat. Desi noi in familie suntem in general oameni cu greutate ca sa zic asa [:)] Am intrebato cum a reusit si a zis ca totul e in cap. Orice ingrasa isi spune in capul ei ca nu ii place, ca nu e bun pana i se face sila de respectivul produs si numai poate manca efectiv. Eu una nu pot. Acum am inceput iar cu vechea mea meteahna...prajiturile. Imi tot zic ca e din cauza copilului ca imi mananca energia si organismul se resimte dar cred ca doar ma pacalesc singura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
pastilele astea cu varza nu le-am incercat....inca[:I] in schimb am baut cafea verde de slabit timp de 2 sapt...am slabit 2 kg, nicidecum 10 cum imi era promis[:-@] am incercat mai multe pastile de slabit existente pe piata, dar nici una nu m-a ajutat...ba, mai toate aveau cate un efect advers... acum cand mai vreau sa scap de 2-3 kg beau ceai virgin sau iau capsule de ceai virgin...si ajuta[:)] giulia si alex-raoul (22.09.2002) "Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

capsula minune, ceaiul minune, cafeaua minune, aparatul minune, dieta minune- sunt pline-plinute toate revistele pentru femei cu povesti "inainte" si "dupa", toate teleshopingurile toate cu "mancand normal, fara sa renuntati la alimentele favorite si fara sa faceti miscare" si "in numai 7 zile/ in numai 14 zile, in numai 30 de zile ajungeti la greutatea ideala", si toate-s nimfe....offf...NU exista asa ceva ! nu s-a inventat inca... punct
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I] Am intrat si eu in "hora" dornica sa slabesc repede si frumos. Nici gand!!! Am cumparat pastilele si nu am dat jos un gram,cat despre povestea cu taie pofta de mancare ...nici atat. Am luat 3/zi asa cum scrie ,inainte de masa cu jumatate de ora ....pana m-am plictisit. Nimic!!!! Plus ca .....intr-una din zile m-am apucat sa desfac o capsula sa vad si eu ce e inauntru.Sincer ...numai pulbere de varza verde,rosie si alba nu e inauntru.e o pulbere galbena cu ceva particule mici ,mici stralucitoare( o descriere de necunoscatoare ,scuzati) insa...... daca stiam....nu cumparam. N-am terminat flaconul...mai sunt 3-4 ramase insa =0 efect. Pe scurt se cheama o mare MINCIUNA!!!!!!! Monikka [url="http://good-times.webshots.com/album/563700447BwEaXj"]vacanta Moeciu 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...