Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

AYLA Luana este superba,este o minunatie,referitor la inrosirea pielii din cauza frigului si eu patzesc cu Andrei si este nascut la termen,cred ca nu numai prematuritatea este cauza,sau ?Multi pupici pt scumpa de Luana [pup][pup][pup][pup]iar pt tine milioane de flori [flo][flo][flo][flo] Fetelor dragutzelor azi este Dragobetele,La multi ani pt cei care se iubesc[s]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,bianca spune-mi si mie cum l-ai prins,k avem si noi la fel[:D],dar l-am folosit numai vara,in curte.[:I] fetelor,am si eu o problema...[bang]mario a cazut mai devreme din pat...era cu mihai si a cazut[bang]...nu stiu cum sau in ce pozitie caci eram la baie...dar dupa roseata mi-am dat seama ca s-a lovit putin la frunte...acum nu mai are nici un semn,l-am apasat..nu il doare..nu a avut nici o reactie ciudata,numai k ...doarme de la ora 17[bang]...iar atunci a adormit ft usor...s-a mai trezit de cteva ori si a adormit la loc[alcool]...acum s-a trezit ,sa vad ce face...oare are vreo legatura?conshtient este,caci m-a vazut si a zambit
[copil][url="http://picasaweb.google.com/marioandrei09"]MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU[/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m Nici un offence, pisigri. [flo] Sunt convinsa ca te-ai folosit de ce am zis eu ca sa exprimi o idee ( valabila de altfel), nu ca sa-mi dai mie "replica"
Multumesc ca ai inteles ce am vrut sa spun folosind exemplele tale. Ai spus in mesajul asta muuuulte lucruri adevarate, pe care nu m-as fi priceput sa le exprim. Asa e, eu tinjesc mereu dupa simplitatea vietii mai aproape de pamint... ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu cine, parca Monnvas, dadea un exemplu legat de citit. Eu nu mi-am propus multe chestii pe care sa imi doresc sa le faca Pisilinca cu placere; ce am scris (in afara de partea cu limbile straine, care sint o necesitate) sint lucruri care vreau eu sa ii dau ocazia sa le incerce; poate ii plac, poate isi da seama ce altceva i-ar placea, poate isi va dori sa incerce altele, si e ok. Dar daca nu o sa reusesc sa o fac sa ii placa sa citeasca, o sa percep asta ca pe un esec al meu ca parinte; un mare esec. ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau la mansarda si acolo unde e prins leaganul am 3.5 m pana la podea. Sus am o grinda. In grinda am prins niste ancore cu 4 suruburi si apoi coarda de alpinism care atarna de-o parte si de alta a grinzii. De coarda am prins o carabina, dar s e poate folosi si un ochet, si in carabina stau corzile de la leagan si corzile de sus. Leaganul e dintr-un parc desfiintat. Mi l-a adus astazi cineva. PS: Am facut bruschete si Vladimir cu Robert mananca impreuna. Beau bere si mananca bruschete (Vladimir bea apa:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20
da,bianca spune-mi si mie cum l-ai prins,k avem si noi la fel[:D],dar l-am folosit numai vara,in curte.[:I] fetelor,am si eu o problema...[bang]mario a cazut mai devreme din pat...era cu mihai si a cazut[bang]...nu stiu cum sau in ce pozitie caci eram la baie...dar dupa roseata mi-am dat seama ca s-a lovit putin la frunte...acum nu mai are nici un semn,l-am apasat..nu il doare..nu a avut nici o reactie ciudata,numai k ...doarme de la ora 17[bang]...iar atunci a adormit ft usor...s-a mai trezit de cteva ori si a adormit la loc[alcool]...acum s-a trezit ,sa vad ce face...oare are vreo legatura?conshtient este,caci m-a vazut si a zambit
[copil][url="http://picasaweb.google.com/marioandrei09"]MARIO-ANDREI-SUFLETELUL MEU[/url][copil]
Cum e mario? si-a revenit? Offf mititelul, eu nu cred ca are legatura somnul cu cazatura, dar mai stii? Si eu stiu ca e un simptom care trebuie urmarit in caz de buba [bang]. [pup][pup][pup][pup][pup] http://www.lucamic.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...