Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Oana, transmite-i multi pupici Laviniei din partea mea si a lui Calin. Chiar as fi vrut sa o revad, dar avem si noi activitate demonstrativa cu parintii - matematica - e prima, sunt tare curioasa cum se va descurca. Mai ales ca e matematica si i-am spus sa nu-l faca pe tata de ras [:)]. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui connie1974
Oana, transmite-i multi pupici Laviniei din partea mea si a lui Calin. Chiar as fi vrut sa o revad, dar avem si noi activitate demonstrativa cu parintii - matematica - e prima, sunt tare curioasa cum se va descurca. Mai ales ca e matematica si i-am spus sa nu-l faca pe tata de ras [:)]. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Connie, Calin e acum la program prelungit? Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, e un gen de after-school. Adica stau mai multi copii, au catering e bine per total. Doarme, se joaca. Am venit de la activitatea demonstrativa. Foarte frumos. Dar nu stiu cum sa vorbesc cu Calin si ce sa ii mai spun, parca doarme la orice activitate merg si eu cu taica-sau. Doamna ne spune ca se descura foarte bine la ore, e atent, raspunde, dar cand sa vad si eu ceva din partea lui, nu face nimic. Daca il intreaba raspunde, dar nu vad interes, nu canta, de dansat mai nimica. I-am spus ca la urmatoarea serbare nu mai vin. Si imi spune ca ma invita doamna. Chiar i-am facut observatie cand am plecat, sunt suparata, stiu ca e mic si ca ceilalti copii sunt mai mari, dar sa vad un pic de interes. Mai ales ca au avut si cantece pentru mama, el parca nu se concentra deloc. Of. Barbatu-meu tot zice lasa ca e mic, dar cand i se iau de toate nu e mic? Cand cere ce vrea nu e mic? I-am spus ca sunt suparata si mi-a scos poeziile de la gradi sa le citim. Ei, mi-am varsat si eu oful, imi trece dar acum il las sa fiarba, poate intelege ceva [:)]. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...