Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (93)


Recommended Posts

Neata tuturor[flo][flo][flo] Lacramioara, pe mine ieri m-a inecat plansul la o melodie de la serbare, canta fiu-meu cu foc: " Te aud cand suspini". Mi-a venit in minte instantaneu imaginea cand el doarme si eu suspin langa el, si vad pumnutul lui tresarind. Parca ofteaza si suspina cu mine- pana si prin somn. Iar daca ma vede trista cand e treaz, se intristeaza si el, imediat ii dau lacrimile[pup] Frumoasa poezia fetitei tale.[flo][flo][flo] Iasmin, mama de strengar de 8 anisori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui amironeanu
Te rog sa-mi trimiti si mie regimul vostru, poate gasesc vointa necesara sa ma apuc. Cu toate ca eu am spus ca imi caut psiholog sa ma ajuta sa gasesc motivatia si vointa necesara sa tin regim si apoi nutritionist [alcool][alcool]
daca imi trimiti adresa de mail... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Imi trag putin sufletul pe forum si va scriu cateva randuri. Va urez tuturor o primavara frumoasa, sa fiti iubite si sa auzim numai de bine (speranta moare ultima)![flo][flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Urez si eu multi ani, frumosi si buni fetelor: l_carmen2003, Miki68, Eloise, Anca_Oana si Soni.[s][s][s][s][s] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Am mai citit si cate ceva. Am vazut c-ati discutat despre reginuri.[olala] N-ar fi rau sa ma informez din timp, ca tre' sa ma pun pe treaba, cat mai curand posibil, dupa sarcina.[bang] Asa ca, daca nu cer prea mult, Carmen, te rog trimite-mi-l si mie regimul. Iti trimit PM cu adresa de e-mail. Multam fain![pup] Simona, mama [url="http://family.webshots.com/photo/2210521540101877769WUsHco?vhost=family "]Mirunei[/url] [autoroz], din 13 Iulie 2007, & [gravired]27+ , [fetita] Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc pentru urari! Eu dau din ce in ce mai rar pe forum pentru ca m-a pus aghiuta sa ma inscriu la un master si e cam greu[bang] Dar, nah, am platit asa ca merg inainte[:D] Va pup si mai trec eu pe aici [pup] cristina d. "Idealurile se aseamanã cu stelele: nu poti ajunge la ele, în schimb te poti orienta"(Constantin Tanase)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte si aromata si va doresc o zi frumoasa. [s]La multi ani, Miki![s] [s]La multi ani, Eloise![s] [s]La multi ani, Anca_Oana![s] Carmen, am sa editez lista. Nu am stiut. Scuze. Iasmin, multumesc. Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...