Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei de sept-oct 2009 *91* 7 luni!


Recommended Posts

[:-)))][:-)))][:-)))]
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
deci, va rog frumos cand cititi mesajul asta sa va ridicati in picioare.m-am uitat pe prima pagina si am constatat ca JE sunt cea mai mare dintre voi. bai, dar fata de unele fete cu muuuult mai mare...adica cand ma chinuiam eu sa fac copii, voi erati la gradi...intelegeti?prin urmare, uitati cum stau lucrurile de acum inainte:- va adresati cu "doamna hepilica";- va prefaceti ca sunt o prezenta agreabila;- in fiecare dimineata imi lasiti o cana de cafea + ceva dulce;- ma complimentati zilnic;- imi sunt permise "iesirile";- din cand in cand imi mai faceti cate un cadou;- daca vedeti vreo postare de la mine, lasati totul din mana, va ridicati si cititi respectuos....hai ca ma mai gandesc ce privilegii mai au pensionarii si revin.E normal nu? Aoleo, bine ca nu am venit la intalnire ca ma vedeati in baston si auzeati cum imi scartaie incheieturile. Sunt batrana rau. Putin respect, va rog.h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costinid="green"> 12.10.2009id="green">id="red">FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

BIANCA multumesc mult de sfat.acu trebuie sa-i dau macar o lingurita ca asa sunt eu cand mi se pune pata[:D]

IULIKA ia zi tu repede ce-ai papat cu usturoi?gratare cumva?[pup]

 

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA

[bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala]

[foto]POZE CU NOI[foto]

 

[:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dana15
Iulika, Uka ma bag in gasca voastra!!![pk][pk]Mamica de minune scumpaid="Book Antiqua"> Ana Elisa id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">-16.octombrie.2009id="Book Antiqua"> Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!id="purple">id="Script MT Bold">Noi
align="right" id="quote2">The Smelly Gang?id="green">[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Dana15
Iulika, Uka ma bag in gasca voastra!!![pk][pk]Mamica de minune scumpaid="Book Antiqua"> Ana Elisa id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">-16.octombrie.2009id="Book Antiqua"> Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!id="purple">id="Script MT Bold">Noi
align="right" id="quote2">The Smelly Gang?id="green">[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">[cool][cool] Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am ras cu lacrimi de concursul vostru. super tare!

 

hepi -id="blue"> hai ca tinem aproape [flo]

vik-id="blue"> si eu am implinesc anul asta 18 (tot pe un picior)[:D]

 

doris-id="blue"> si eu culc copii 20-20.30, si e asa de fain ca am timp de restul familie, mancam si noi la masa, si povestim ce s-a intamplat in timpul zilei.

Matei se scoala la ora 7-7.30, iar Iris la 4-5 si papa, si apoi doarme pana pe la 8.00, dar depinde si de cat e Matei de galagios[:D], ca s-a intamplat adesea sa o scoale[bang]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui madalina84
DANA,VIK sarumana pt raspuns,cred ca o sa-l fac in blender,acusi fug sa o intreb si pe MONICA pe mess ca parca si ea ia dat lui Zgatix
align="right" id="quote2">Fugi la alt calculator?[pup][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Dana15
Iulika, Uka ma bag in gasca voastra!!![pk][pk]Mamica de minune scumpaid="Book Antiqua"> Ana Elisa id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">-16.octombrie.2009id="Book Antiqua"> Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!id="purple">id="Script MT Bold">Noi
align="right" id="quote2">The Smelly Gang?id="green">[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui madalina84
IULIKA ia zi tu repede ce-ai papat cu usturoi?gratare cumva?[pup]D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA [bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala][foto]POZE CU NOI[foto][:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]
align="right" id="quote2">Nu ,draga mea!! Niste copane de pui la pungå.[:I]POZEid="teal">Iuliana, Cea mai Fericitå [mamica] de Bruce Nicholas (14.08.2009)id="teal">Bruce, minunea noastråid="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...