Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei de sept-oct 2009 *91* 7 luni!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Citat:
citat din mesajul lui madalina84
Hai ca a fost alarma falsa,nu mai ziceti nimic?D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA [bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala][foto]POZE CU NOI[foto][:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]
align="right" id="quote2">io eram in suspans, ce alege? biberonul sau vinutul?daca imi e dor de ceva pe lumea asta, e o COLA !!!imi curg balutze numai cand ma gandesc..si ma cam gandesc..[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
m-am razgandit. nu vreau sa-mi spuneti "doamna hepilica", ci "bunaciunea hepilica". [pk][pk][pk][pk]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Asta se aplica as of now sau trebuie sa corectam si din urma?If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">uka, tu de ce razi? vezi ca eu scriu propozitii, nu fraze, ca sa nu te incurci in puncte. hehehe...h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">rad si io ca vad ca se poarta..[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Stiu,stiu, Hepilica... ma pun singura la colt!If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Auzi, Hepilicimea taid="blue">, eu zic sa te hotarasti cum vrei sa ti se spuna.mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
align="right" id="quote2">..sa mi se spuna cum am zis [:D].h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">da nu mai tii minte exact cum era,nu? varsta maica..[:D][:D][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
m-am razgandit. nu vreau sa-mi spuneti "doamna hepilica", ci "bunaciunea hepilica". [pk][pk][pk][pk]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Asta se aplica as of now sau trebuie sa corectam si din urma?If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">uka, tu de ce razi? vezi ca eu scriu propozitii, nu fraze, ca sa nu te incurci in puncte. hehehe...h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">rad si io ca vad ca se poarta..[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Stiu,stiu, Hepilica... ma pun singura la colt!If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
m-am razgandit. nu vreau sa-mi spuneti "doamna hepilica", ci "bunaciunea hepilica". [pk][pk][pk][pk]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Asta se aplica as of now sau trebuie sa corectam si din urma?If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">uka, tu de ce razi? vezi ca eu scriu propozitii, nu fraze, ca sa nu te incurci in puncte. hehehe...h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">rad si io ca vad ca se poarta..[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Stiu,stiu, Hepilica... ma pun singura la colt!If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

vai .. nu pot sa cred ... ia priviti/ascultati aici .. cum si-a luat o mare teapa canal+ (franta) luand o duda pe pe un site cum ca romania a incurcat haiti cu tahiti si a trimis ajutoare acolo .. [:-)))] e si pe B1 emisiune acum.

 

aici

 

 

 

Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)

[foto] Evaid="red">id="size2">

[foto] Annaid="red">id="size2">

[papica] papa bunid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui madalina84
Hai ca a fost alarma falsa,nu mai ziceti nimic?D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA [bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala][foto]POZE CU NOI[foto][:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]
align="right" id="quote2">io eram in suspans, ce alege? biberonul sau vinutul?daca imi e dor de ceva pe lumea asta, e o COLA !!!imi curg balutze numai cand ma gandesc..si ma cam gandesc..[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009 id="green">id="size1">id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">Eeee, vezi cum e cu principiile astea..eu nu mananc saorma cat alaptez da' colica e la loc de cinste!!!If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...