Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (13)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor Flori bine ai facut ca te-ai bucurat de ultimile zile de concediu. De acum la scoala...Cand este urmatoarea vacanta? Getik nimic-nimic? Eu ce sa va zic: am avut un weekend placut cu soata mea aici. Ieri a plecat si am ramas iar singura... Pupici. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Cristina ca zici de Edi...azi abia l-am scos din casa sa mergem la gradi...el voia sa se uite la desene..."merg mai tarziu la gradi, acum ma uit la desene"....s-a lasat cu taraboi. [alcool] Cand m-am dus sa-l iau la 13, m-a anuntat ca maine nu se duce la gradi...sa nu-mi fac sperante ca il duc. [:-@] [alcool] In rest, numai de bine! [:D] Pup![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Flori ce sa zic...doamne-doamne si cu copilasii astia...Lasa ca poate o sa-i placa din nou cu colegii si uita. Getik nu mai zici nimic? As stiga din nou dupa Miha sa ne faca macar capitol nou dar cred ca strig degeaba... Cat despre mine: sala de dimineata (am facut prima alergare de azi), toata ziua la servici cu o firma si inca la servici acum. Mai tarziu om mai vedea. Pupici. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor, La mine nu prea buna ca eu sunt turmentata rau dupa doua nopti de nesomn aproape deloc. Nu ma ia somnul. Nu am probleme, nu am griji dar nu stiu ce am. In rest toate bune si frumoase, aici o vreme de kko ca ploua si asta ma face si mai deprimata. Va pupic si sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ma mai tineti minte?? este ff greu sa mai ajung sa si scriu chiar daca va citesc[8D], pe telefon nu pot scrie ff bine asa ca ma las pagubasaa[alcool] suntem bine ary sa adaptat ff bine eu la fel, lucrez la un centru de varstnici si este bine pentru moment va pupic dulceee[pup][pup] getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156087"]povestea unui aricy [/url] [url="http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com"]bijuteriile lui getik[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Flori doamne ajuta ca nu ati avut virusi si ca Edi vrea sa mearga la gradi fara tam-tam. Super-duper Getik cum sa nu te tinem minte mama. Eu chiar ma intrebam ce ai patit. Bine ca sunteti bine si bine ca iti place unde esti ca te vaitati in dec ca nu este nici un post pe acolo. Eu aceea si rutina: sala, srvici, casa. Sambata am fost la o nunta si a fost frumos. Am sa pun pozici pe FB. Va pupici. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...