Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (13)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor, L amine nu este prea frumoasa ca o avem pe Roxy bolnaviaoara. a facut febra mare deci este acasa. La cangur ea a zis ca a facut toate subiectele dar stii cum sunt copilasii la varsta lor nu stiu daca au facut bine sau nu. In orice caz saraca cred ca s-a stresat foarte tare. In rest la mine toate la fel doar ca ieri am fost la Manchester. Va pupic si sa aveti o zis super Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, Flori Roxy este un pic mai bine. Nu a mai facut temperatura dar tot cu muci si cu vocea din galeata. Sper sa ii treaca si sa poata sa mearga la scoala de saptamana viitoare. Ma bucur mult ca Edi este asa fericit ca se duce la gradi. Ti-am spus ca se va invata. Getik nu mi zici nimic mama? Sper ca esti bine tu si Ari. Va pupic. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ieri m-am blindat cu ...martisoare.[:D] Am terminat cumparaturile pt martisor. Sunt curioasa daca Edi o sa dea martisoare fetitelor de la el din grupa sau o sa vina cu ele acasa pe motiv ca sunt ale lui.[alcool] Nu stiu daca v-am povestit. In prima zi de gradi am venit cu florile luate pt educatoare inapoi acasa. Edi s-a tavalit pe jos ca sunt ale lui.Nu vreti sa stiti cum m-am simtit. Uite florile, nu sunt florile. [:I] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Noi suntem un picut mai bine dar tot tahaim de nu se poate. Flori ai fost tare simpatica. Cred ca trebuie sa-i fie clar ca nu sunt ale lui ci ale celor pentru care le-ai cumparat. Poate ca daca ii explici asta va intelege. Poate chiar spune-i ca persoanele ti-au dat bani sa le cumperi x lucruri. Zic si eu ...Nu stiu. Eu nu mai tin minte de cand nu am mai primit un martisor...Asta este... Getik nu mai zice nimic. A ramas tot inzapezita. Va pupic si sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi, Remember me? [hopsieu] Stiu...a trecut mult fara sa dau pe aici... Joburile...am scapat de ele...O sa imi iau in serios doar jobul de mamica...si ne mutam la Londra...:( sau :) A primit sotul si o oferta de lucru in US...dar luni va primi si in UK si o sa mergem aici...sa fim mai aproape de casa :( Am emotii...[q] Va pup! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=170729&nm=Targoviste-14"]Capitolul 14[/url] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...