Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din germania si prietenii lor (cap. 36)


Recommended Posts

Buna fetelor! mai, a venit si la voi iarna, ca eu iar am dat caldura la maxim [alcool] angiuta, ai mei au fost tare agitazi la U7a, vorbeau tot aiurea, cat au fost cu asistenta tot cantau: "Dr B. sta pe chiuveta, dr B sta pe chiuveta hahahaha", cand a intrat dr l-au intrebat: " ce ai acolo, un otoskop?" saracul o ramas interzis, dar pozele 3D nici ai mei nu le-au recunoscut, insa nu mi-au spus sa le fac test de vedere ca si claudiei. De logoped si eu stiu ca de la 4 ani se recomanda, Alex al meu nu-l pronuntza pe "sh", in loc de "ce" spune "tze" si "tzi", eu tot sper sa se corecteze de la sine, daca nu il duc si eu la dr. Noi plecam saptamana viitoare in Ro, la botezul nepoatei mele [olala], abia astept s-o vad in sfarsit. O zi frumoasa va doresc si mult soareee!! Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, si la noi a fost frig ieri. Batea vantul rau, altfel nu ar fi fost asa rece. Azi de dimineata era ceva mai bine.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost prima zi de lucru , in sfarsit mi-am gasit exact ce vroiam si ce am invatat, ca optician.

 

In legatura cu u7a, ieri am facut testul de vedere la pediatru si nu a fost tocmai ok, a vazut pana la 60%, avem trimitere la oftalmolog. Presupun ca medicul nu s-a bazat numai pe poza 3D, ci a urmarit tot timpul ochisorii lui.

Astazi la servici am vorbit cu seful si i-am explicat ca Tony are fotofobie (cred eu) si a zis ca de obicei cei care au pb. de vedere au si sensibilitate crescuta la soare.

 

Ioana, scuze nu am fost atenta ieri[:I] La Multi Ani.

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, v-am scos din barlog[:D]

 

Claudia, cam asa este, eu una am pb cu vederea(bine sunt vreo 7 ani ca n-am mai purtat ochelari,dar am purtat vreo 15 ani zi de zi) si ma deranjeaza foarte tare soarele.Chiar si cand sunt 2-3 raze printre nori eu port ochelari de soare ca ma deranjeaza.

 

Si la noi e frig, parca ar fi toamna, nu primavara, eu imi cumparasem incaltari de vreme vrumoasa,acum ma uit dupa ghetute[alcool]

 

Eu dorm cu caldura,inca n-am oprit-o,sunt friguroasa,defapt daca stau sa ma gandesc si anul trecut cred ca din 12 luni doar 2 daca am dormit fara plapuma.

 

Claudia, felicitari pt job[flo]

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Iarasi se cam asterne linistea pe aici si pe bune ca nu inteleg de ce...

 

Adina merci si tie de raspuns. Apropo cum mai e la voi la gradi? Imi amintesc ca erai un pic suparata din cauza unei educatoare.

 

Eu sunt bucuroasa, astazi am primit raspunsul de la scoala unde vroiam sa merg si din august o sa incep Ausbildung-ul pentru educatoare. Primul semestru e de proba dar ma rog sa reusesc...

 

Va pup, o zi frumoasa!

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...