Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii implinesc 2 ani ! La multi ani ! (25)


Recommended Posts

salutare fetelor

 

Diana, a trecut iarna pana cand sa-ti raspund :), in oras zapada a fost mare asa cum mi-o aminteam din copilarie si a fost frumos; in satele din jur a fost prapad dar noi nu am resimtit decat prin faptul ca marfa din magazinele mari (carrefour si kaufland) se injumatatise ..si lumea a intrat in panica. Drumurile au fost blocate chiar si 2 saptamani ... atunci am inteles cat suntem de izolati chiar daca Bucurestiul e atat de aproape (100 km).

 

Apropo de DA, noi am tratat doar simptomele cu crema Exomega A-derma si am vazut (anul acesta s-a confirmat din nou) ca primavara dispare iritatia si nu mai e nevoie sa-l dau zilnic sau aproape zilnic. Lui Darius ii apare in special pe pulpitele de la picioruse.

 

Va pupam pe toti dovleceii si mamicile lor si va invitam sa mai "scriti" si pe aici.

 

daci

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna !

 

Toata lumea e ocupata cu crescutul si nu mai da pe aici ? :-)))

Fiti dragute si mai scrieti ce fac cei mici.

Nicholas creste, asa mai usor, nu se grabeste sa se inalte, vorbitul in continuu ii ia din energie :-)

A ramas cu alergie la ou, dar a inteles ca-i face rau si a ajuns sa intrebe la petreceri "This cake has egg in it?" asa ca m-am relaxat, a ajuns sa-si poarte singur de grija.

Am impresia ca-i place sportul, sutul are tinta, sare de pe canapea si cate 1.5m (pe perne, bineinteles), acum merge la inot , sper sa-si dea drumul in curand, ca mi-e greu sa-l tin eu in piscina in brate si sa-mi dea ordine incotro s-o iau.

Vineri termina al 2-lea an de pre-school clasic, la anul va merge la scoala Montessori. 

Vacanta placuta tuturor si revin sa citesc ce mai scriu alte mamici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...