Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(75)


Recommended Posts

Pe cei care ne-au facut caracterizarile ii pot suna, noua ne-au cerut doar cate 2(cel putin)de la ultimul loc de munca.Vecinii chiar nu ma intereseaza ce parere au, eu doar ii salut si atat, nu am prieteni printre ei, chiar daca stam in acest bloc din 2004... Sper sa fie bine si sa nu mai am atatea emotii data viitoare. ''Succesul este suma eforturilor mici repetate zi de zi'' Robert Collier
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, Din cate citesc pe forum, imi dau seama ca in fiecare judet procedurile sunt proprii. La mine nici nu s-a pus problema luarii legaturii cu familia, prietenii, etc., cu atat mai putin vecinii. Ce treaba au vecinii in toata procedura aceasta? Sau cum am mai citit pe forum ca a venit acasa politia, neanuntata! Suntem infractori????? Eu am dat intai testarea psihologica, apoi am facut cursurile dupa care mi-au facut vizita acasa. Am primit prin posta adresa prin care m-au anuntat ca indeplinesc conditiile pentru atestare. Pe 12 oct m-au chemat la sediu DPC pentru a da interviu cu directorul si cred ca imi vor elibera certificatul. Ceea ce nu stiu e daca certificatul se completeaza de DPC-ul din judet sau la nivel central. Bafta tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen, ma bucur ca ai spus ce ai facut. ti-a placut la curs? a fost asa cum ti-am zis eu? la mine au venit amandoua, si psihologa si sociala (sunt prietene ca niste surori) si nu au chemat pe nimeni, au fost chiar f delicate. e atata liniste la dgaspc-ul meu incat cred ca tb sa le fac o vizita. [cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, fetelor ma bucur foarte mult pentru tine MYH, si e foarte bine ca ai dus baietelul la cresa, cred ca si eu tot asa o sa fac, prefer cresa decat bona din pacate nu ne permitem sa stam prea mult timp acasa (concedii odihna, concedii medicale, etc)cu copilasii. "In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma." (Will Rogers) simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi tineti pumnii si sa va rugati pt mine![flo][flo][flo] Am vizitat un baietel de aproape 5 ani, tare dulce, frumos, istet si maine e intalnirea decisiva: stie ca vin mami cu tati sa-l vada[olala]. Sa va rugati pt mine sa ne accepte ca parinti! Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

erato FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Dumnezeu sa va fie alaturi si sa va calauzeasca drumul, sa va faca ziua de maine cea mai fericita zi din viata voastra. Doamne Ajuta-ne "In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma." (Will Rogers) simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...