Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sa ne numaram binecuvantarile (2)


Recommended Posts

Happy, si eu ar trebui sa imi aranjez dormitorul. :) Eu am fost aseara si mi-am tuns baietii, care amanadoi au fost cumintei foc si, de data asta, chiar am nimerit o frizerita care tunde scurt baietii. :) Si daca tot am ajuns in mall, am trecut pe la Pet Shop si ne-am uitat la pesti, catei, broscute testoase,....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[olala] ce imi plac tunsorile scurte la baieti parca sint asa niste barbatei mici :) Sa le fie de bine voinicutilor tai! Nuuu... asa se incepe, la vitrina... aaahhhh...is soooo cute. Si apoi ti se umple casa de animale! Si ghici cine scoate ciinele la cinci dimineata fie vara fie iarna?? Io! Acum avem un ciine, o pisica si doi hamsteri. Am avut si mormloci din balta care s-au transformat in broscute mici pe care le-am returnat la balta-mama. Am avut si molii de la omizile uitate sub pat :)) Daca vrei animalute pe gratis uita-te pe www.kijiji.ca (Montreal) la sectiunea pets, to give or donate. Am vazut tot felul de animale, le dau cu tot cu cusca si ce le trebuie. Ciini, pisici, hamsteri, papagali, chinchilla si chiar si o maimuta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am acvariu de mai bine de 10 ani [pk] merita [bis] Cu cat mai mare si mai echipat cu atat mai putine batai de cap [pk] NU categoric la porcusorii de guineea, doar la amintiri mi se intoarce stomacul pe dos, cat pipi fac aia ... si schimbam rumegusul de 2 x / zi [bang] Catelu` este [:D] asa, mai de casa, mai static [:I][:D] Daria & felina fioroasa[zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2321998890059491989vxhdzf"]GIULIA(2004 08 16)[/url] cu [buburuza] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2811493180059491989hGccQp"]Sela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...