Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Laparoscopie 19


Recommended Posts

Buna fetelor Nu pot sa citesc toate capitolele [:I] asa ca va intreb : a facut cineva laparo la dr. Dan Deva la Giulesti ? deocamdata am citit doar lucruri bune despre dansul, dar astept vesti si de la voi [asia][flo] [url="http://clipedinviatamea.blogspot.com/"]Despre infertilitate si nu numai :)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Am facut si eu laparo luna trecuta la CF2: desfundare trompa, indepartare aderente, drilling ovarian. Am luat din nou tratament de stimulare si acum sunt ori inainte de ovulatie, ori in timpul ei ori dupa, nu stiu exact. Abia vineri am gasit loc sa ma programez pentru eco si va fi ziua 18 atunci. Sper sa raman insarcinata luna asta [ruga] Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
vroiam sa vad cum ma pot programa la dr. ion Ionut am reusit sa ma programez pe 27 [:)] totusi am vazut ca fetele se duc si incearca la camera de garda vroiam sa stiu daca acolo iti trebuie trimitere, poate ajungeam mai devreme de 27 [:D] [url="http://clipedinviatamea.blogspot.com/"]Despre infertilitate si nu numai :)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
AniG, ai reusit sa ajungi la dr Ion Ionut? Sunt curioasa...am vrut si eu sa ajung la dansul, insa mi s-a parut foarte dificil sa obtin o consultatie la Giulesti, fara programari...am fost, am asteptat o vreme alaturi de multe alte femei, nimeni nu stia cand vine, cum vine...am renuntat. am incercat sa aflu daca ofera consultatii si la vreo clinica particulara si nu l-am gasit...se spunea ca ar avea un cabinet particular pe la gara, dar nu am reusit sa aflu nimic concret si m-am indreptat catre alt doctor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cumintzica12
AniG, ai reusit sa ajungi la dr Ion Ionut? Sunt curioasa...am vrut si eu sa ajung la dansul, insa mi s-a parut foarte dificil sa obtin o consultatie la Giulesti, fara programari...am fost, am asteptat o vreme alaturi de multe alte femei, nimeni nu stia cand vine, cum vine...am renuntat. am incercat sa aflu daca ofera consultatii si la vreo clinica particulara si nu l-am gasit...se spunea ca ar avea un cabinet particular pe la gara, dar nu am reusit sa aflu nimic concret si m-am indreptat catre alt doctor.
da, am fost pe 27 august suni la centrul de planning si faci programare (021) 316.12.79 luni si joi dupa amiaza are consultatii acolo, dupa ora 17 centrul e langa maternitate, consultatiile se platesc[:)] [url="http://clipedinviatamea.blogspot.com/"]Despre infertilitate si nu numai :)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...