Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Laparoscopie 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mbadaran, tot e bine ca s-a reglat ciclul, nu mai retineam ce probleme ai avut tu inainte. In a 2-a parte a ciclului corpul galben secreta progesteron, de aici durerile de sani si umflarea lor. Exact aceleasi stari ca si in primele zile de sarcina. Si eu imi doresc acum bb3 si vreau sa ma abtin sa mai fac teste pana nu intarzie menstra, am observat ca dezamagirea e mare daca fac test si e negativ, cred ca e si mai mare daca te duci la analiza de sange. Incerc si eu sa am rabdare sa astept sa intarzie in mod clar (mai mult de 14 zile dupa ovulatie) si atunci imi voi face test. Pt bb3 am incercat vreo 7 luni si mi-am facut test abia cand am avut o saptamana de intarizere, acum ma mir si eu cata rabdare am avut atunci, dar a fost buna rabdarea asta! Un pic mai multa rabdare cred ca e utila pt psihic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor!! Doctorul a zis : unda verde si sa nu ma prinda pe la el pana nu vin Kinder cu surprize( adica 2:P) :)))))) Am scapat si eu de primul ciclu de dupa laparo si ne pregatim de exercitii fizice aprofundate:))) Acum incercam sa vedem ce iese, oricum ne place incercarea asta:P Sper sa aud de o gramada de mamici noi in toamna asta. Va pup fetelor si o sa vedeti ca o sa fie bine:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...