Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

yarrina felicitari scumpa mea, sa dea Dumnezeu sa se fi prins amandoi puiuti asa cum iti doreai si sa ai o sarcina usoara. [pup][pup][pup] si promit ca o sa beau si eu o gurita de sampanie in cinstea ta. Sa fi sanatoasa si sa ai 9 luni cat mai usoare. In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor.mi-a fost tare dor de voi, dar din pacate vad ca nu prea mai intrati pe aici, multe din voi v-ati mutat la fiv in sibiu si pe aici nu prea mai este asa multa activitate... yarrina sarcina usoara si lasa ca trec ele si greturile, important este ca s-au prins puisorii. bytzi tu ce mai faci? nu mai zici nimic? eu ieri am plecat spre arad si noroc mare pe capul meu, s-a nimerit sa fie si ziua 1, asa ca azi am fost la Szeged si mi s-au facut analizele hormonale si mi-a dat schema de stimuulare, asa ca azi dupa amiaza am facut prima injectie. sper sa am o productie cat mai buna si peste o luna sa va dau si eu o veste buna. va pupic pe toate si va astept sa iesiti si voi cu nasucul putin la vedere[:D][pup][pup][pup] In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...