Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)


Recommended Posts

inna La multi ani inca o data pt Andrei si pt primul anisor implinit si pt ziua de nume. Sa fie sanatos, voinic si sa va dea numai motive de bucurie. de cate ori ma uit pa pozele cu el ma topesc cand ii vad ochisorii. Este o frumusete de copilas. sa va traiasca si sa va bucurati de el. In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor gata tratamentul de stimulare, maine la 1 noaptea fac ovitrel-ul si luni la 12 ora romaniei am punctia. au ramas 6 foliculi, 5 pe care se bazeaza dr si 1 mai anemic. poate mai creste si ala pana la urma pana la punctie. abia astept sa treaca si urmatoarele 2 sapt si sa aflu vestea cea mare. deja sunt nerabdatoare si abia astept sa scap si de punctie, ma cam dor ovarele si ma simt tare balonata. va pupacesc pe toate si va multumesc ca sunteti alaturi de mine. In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya sigur ce ne amintim! Unde te-ai ascuns pana acum?[pup] Roxi a fost foarte bine, am crescut deja, avem 1,2 cm.[olala] A mai aparut si un al doilea sculet dar deocamdata nu are embrion, e foarte mic. Saptamana viitoare vom vedea ce va fi cu el, va avea embrion sau se va absorbi. Oricati ar fi sunt foarte fericita![pk] Diana bafta la punctie!![pup] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nici o noutate. Din pacate, la noi e totul in aer, planurile s'au amanat... cred ca singura optiune este FIV, probabil cu ICSI. Sotul exclude IAD. Asa ca nici nu mai are rost sa ma agit, ca nu'mi permit deloc costurile unui FIV. Mai am de asteptat, poate cativa ani, daca mai am rabdare sa mai lupt. La un moment dat mi'a trecut prin cap sa incercam cu Branca Ursului, ca sotul a mai luat vreo 2 luni, cand a fost diagnosticat cu azoo si se pare ca nu i'a facut rau. Nici cu spermograma nu stiu cum mai sta, ca ne e tare greu cu banii, ceea ce m'a facut totusi sa ma mai linistesc, gandindu'ma ca oricul mi'ar fi imposibil sa intretin un bebelus in momentul de fata. Asa ca, la noi e stagnare totala. Diana, cu cine faceti punctia? Optimista... pana la lacrimi [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...