Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (711)


Recommended Posts

Neata si de la mine! Racheel si Camady felicitari pentru printesela voastre![flo][flo][flo] Katy ai terminat cu examenele? Dreambaby bafta la test![pk][pk] Uff ce am mai citit?[bang] Ma inscriu si eu pe listuta [:D] cel tarziu pe 3 septembrie ar trebuii sa nu vina cei urati ! Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Of Moni ce noapte ai avut! Trebuie sa iei masuri ca nu poti continua asa [pup] Mihaela sa dea Domnul ca de Craciun sa fi cu un samburel in burtica [olala] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
macar de-as sti cum sa scap.... http://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/ Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2) Proteina S 60% (60%-140%) Pro C Global 0.80 cut off 0.80 Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor aseara m-am pus in pat dar cand sa adorm a venit sotul la mine trist si cu lacrimi in ochi....aflase ca un coleg de academie a murit ieri in timp ce mergea la un incendiu[q][q][q][q][q][q] Dumnezeu sa-l ierte! avea 27 ani poate ati vazut la stiri era din Baia Mare saracul, saracii parintii si apropiatii ai lui[q][q][q][q][q][q][q] parca sunt asa intoarsa, nu sunt buna de nimic cand vezi ce trista e viata uneori, suferi, nu te bucuri de fiecare clipa si nu stii daca te mai intorci acasa cand iesi pe usa.... viata e prea scurta si nu merita sa suferim si sa ne chinuim atat [q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Lore,am vazut la stiri. Si noi avem in gasca doi pompieri si chiar ma gandeam aseara,saracul:( Fetelor eu aman proiectul bebe cu 6 luni,imediat ca o sa imi vina voi lua antibebe. Am mai multe motive,printre care faptul ca dupa Yasmine chisturile mi s-au resorbit, apoi la serviciu incep un proiect care se intinde pe un an si imi va garanta biletul de expatriere. Stiti ca inseamna asta,conditii de viata mai bune si pt noi si pt bebele ce va sa vina. Nu va parasesc,o sa stau prin zona sa vad cine fuge la odisee,sper sincer sa ma lasati singura pe aici pana la anul cand o voi lua de la capat! O prietena de a mea si nasa unei alte prietene au ramas din prima dupa ce a terminat cu antibebe,poate functioneaza si la mine[:D] [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, tinem pumnii...dar daca nu-ti mai vine? si eu am primit azi dimineata e-mail cu raspuns la aplicatia mea de emigrare in canada inca nu-mi vine sa cred dar am fost acceptata pe 8 sept am inteviul la ambasada pt obtinerea vizelor eu inca nu aman sau nu cred ca mai am cum (sper si simt ca sunt deja) pt ca oricum toate procedurile dureaza in jur de un an.....deci am sa si nasc eventual pana atunci offff chiar am emotii acum ca am fost acceptata trebuie doar sa mai prezint actele care dovedesc spusele mele in cererea de emigrare, ceea ce este simplu acum au zis ca tine doar de hartogaraie chiar am emotii, nu imi vine sa cred ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele. Moni, esti mai bine acuma? Imi pare rau prince ai trecut, m-ai speriat. Dana[pup] si cand revii la aspirante vei veni de fapt cu vestea ca esti deja gravidutza. Eu sunt bine, am luat rezultatele de la frotiu si sunt bune, nici urma de trocomonas, si ma bucur, am doar leucocite ceva multe si voi urma tratament. Vam pupat
Cu ajutorul lui DUMNEZEU, ma [ruga] ca in curand-curand sa fiu [gravired] pana la termen. Si asa [gravi] si asa [gravired]! [:D][:D][:D] Da, da, da, vreau doi [copil][copil] odata!!! [:D] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8 (istoric: sarcina confirmata doar prin HCG, pierduta la 4+ )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Buna dimineata fetele. Moni, esti mai bine acuma? Imi pare rau prince ai trecut, m-ai speriat. Dana[pup] si cand revii la aspirante vei veni de fapt cu vestea ca esti deja gravidutza. Eu sunt bine, am luat rezultatele de la frotiu si sunt bune, nici urma de trocomonas, si ma bucur, am doar leucocite ceva multe si voi urma tratament. Vam pupat
Cu ajutorul lui DUMNEZEU, ma [ruga] ca in curand-curand sa fiu [gravired] pana la termen. Si asa [gravi] si asa [gravired]! [:D][:D][:D] Da, da, da, vreau doi [copil][copil] odata!!! [:D] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8 (istoric: sarcina confirmata doar prin HCG, pierduta la 4+ )
Deny merci mult de grija sunt mai bine...pana data viitoare... offffffff nu raman eu insarcinata in ritmul asta... http://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/ Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2) Proteina S 60% (60%-140%) Pro C Global 0.80 cut off 0.80 Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
dana, tinem pumnii...dar daca nu-ti mai vine? si eu am primit azi dimineata e-mail cu raspuns la aplicatia mea de emigrare in canada inca nu-mi vine sa cred dar am fost acceptata pe 8 sept am inteviul la ambasada pt obtinerea vizelor eu inca nu aman sau nu cred ca mai am cum (sper si simt ca sunt deja) pt ca oricum toate procedurile dureaza in jur de un an.....deci am sa si nasc eventual pana atunci offff chiar am emotii acum ca am fost acceptata trebuie doar sa mai prezint actele care dovedesc spusele mele in cererea de emigrare, ceea ce este simplu acum au zis ca tine doar de hartogaraie chiar am emotii, nu imi vine sa cred ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Lore felicitari si sa ai bafta! Canada iti va oferi un viitor mai bun si sansa unei vieti fara griji,doar ca pt mine e prea departe de familie. Europa de Vest e pe sufletul meu, sunt atatea zboruri low cost[:D] Daca vine [bibe] luna asta il vom iubi si il vom astepta cu drag[:D] Daca nu, iau antibebe sa nu ii dau cu piciorul sansei de a avea un job bine platit in afara,cazare,asigurare medicala si toate conditiile ce le au expati. Mai e mult pana departe dar abia astept[pofta] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...