Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (711)


Recommended Posts

fetelor eu fug acusha la banca

vorbim mai tarziu

 

va pupic (am si o stare de spirit mai misto) [:D]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/

 

Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)

Proteina S 60% (60%-140%)

Pro C Global 0.80 cut off 0.80

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetelor eu fug acusha la bancavorbim mai tarziuva pupic (am si o stare de spirit mai misto) [:D]http://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Deci moni esti crizata dar te simti si misto [alcool]Doamne ajuta sa fie fitzeDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am scapat si eu in sfarsit de examene! Luci [pup], merci de sustinere! Diseara aflu si rezultatul.

Me Alex din pacate la mine spotting inseamna ca in 2 zile vin uratii. Merci de sustinere oricum.

Acum urmeaza ar o luna de tratament in care nu am voie sa raman gravi, ultima. Si daca nici dupa asta nu vine bebe urmeaza HSG-ul in nov. Offffff..., ce mai trece timpul asta. Asta e. [bang]

 

 

Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!

http://lt1f.lilypie.com/C8eip3.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor,

m-am uitat la ultima menstruatie si ar trebui sa-mi vina undeva pe saptaman viitoare luni, marti cel mai tarziu miercuri, deci 5,6,7 dupa 7 fac test.

dar nu cred ca va fi nevoie de el pt ca deja ma doare burtica incet incet spre data , acum ma simt si obosita dupa botez(care a fost foarte frumos si linistitor) si cred ca fierea imi joaca iarasi feste cu mirosurile...nu mai suport carioca asta, pute!!!

dream baby minte-i ca ai nevoie neaparat de analiza ca trebuie sa ajungi la urgente cu ea bla bla , nu stiu preseaza-i, nu e normal sa nu-ti dea raspunsul in 24 ore, care oricum e un termen mare...bafta sa fie bebe.

va puuuup pe toate[pup][pup][pup][pup][pup]

 

mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetele

 

eu sunt vraiste, cred ca am probleme cu fierea, mi-e greata de la orice mancare si ma doare capul

am o greata de nu pot manca nimic, nu am pofta de nimic dar simt ca-mi e foarte foame si in acelasi timp ca imi vine sa vomit

ieri parca o simteam cum se zbate dar nu ma doare...

am asa o indispozitie...

 

despre bebe...ce sa zic...ma doare ovarul drept mai mult, am avut intepaturi si pe mijloc, sanii dor si sunt tari, ma doare spatele...nimic anormal fata de lunile trecute

 

azi as fi z 7 dpo

mai am ceva de asteptat

 

nu stiu cine a intrebat de flora vaginala....[alcool] iertare dar ma simt prea rau...dar banuiesc ca deny

am uitat sa-ti zic ceva....mergi urgent sa faci analiza: listeria monocytogenes

cat poti tu de repede si la privat

e foarte importanta si ea cauzeaza avorturi spontane si e si foarte usor de contactat

daca ai nelamuriri sa ma intrebi ce vrei tu

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetelor eu fug acusha la bancavorbim mai tarziuva pupic (am si o stare de spirit mai misto) [:D]http://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Deci moni esti crizata dar te simti si misto [alcool]Doamne ajuta sa fie fitzeDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">hahahada, chiarhttp://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, tu daca ramai acum clar te-a ajutat tratamentul de la dr uscatescu

 

dar daca esti gravi si faci acupunctura e ok?

l-ai intrebat pe chinez?

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena ne vedem la Niagara?

Dreambaby- [pup]

Simonata- bine ai venit,felicitari pt bebica de acasa.Nu pot sa te sfatuiesc in legatura cu singerarile.Sper sa se opreasca de la sine.

Monique sper sa mearga acupunctura,sa te lecuiesti de starile de panica.E destul de rau ce ti se intimpla.

Bettercy- bafta la invatat/examen.

Elenush-mult calm,si multa putere[pup]

[pup] toate aspirantele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...