Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (711)


Recommended Posts

asta-i melodia http://www.youtube.com/watch?v=RrmuIGH1k_k&feature=related ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

alina, imi pare atat de rau stiu prin ce treci e normal sa plangi eu si azi, la doi ani dupa...tot ma umflu de plans poate daca as fi reusit intre timp sa am un bebe imi mai ameliora durerea, dar ea va ramane mereu in sufletul meu cu siguranta o sa mai plangi si o sa mai suferi mult dar din pacate astea sunt etapale vietii, la unii mai bune la altii mai putin bune ai grija de tine si fii tare[flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele am trecut pe la voi sa va las pupici de molipsire si sa mergeti toate la odisee luna viitoare [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] tot de la aspirante au nascut racheel bebe Anastasia - 25 august (DPN 04.09.2011) , 38+ S, 2850 g, 48 cm, apgar 9 si camady bebe Eva Maria - 24 august (DPN 07.09.2011) , 38+ S, 3550 g, 51 cm, apgar 10, cezariana [gravi]24+ [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

racheel, ma bucur mult pt tine sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea camady, si voua la fel, aceleasi urari va pup[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am revenit, mmai ales cand medicul a spus ca pot sa ma apuc de treaba dupa prima menstra. Nu ovarele polichistice au fost problema..... Daca au inceput sangerarile ieri, azi este ca la mensta si luni fac chiuretaj, cand se poate considera prima zi de menstruatie? *****************************************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, cred ca atunci cand curge abundent eu cand am pierdut sarcina a doua (adica acum fix 2 ani[q][q][q][q]) lucram in lab si mi-am facut hormonalele si in ziua de sangerari abundente am avut valori de inceput de faza folizulara, adica de z 2-3 asa ca eu iti spun sa notezi z cu sangerari puternice ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

feteloooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr si sa nu crezi in chestii din astea nu stiam de ce sunt asa trista si melancolica ca azi m-am umflat de plans asa din senin am cautat pe calendar chiar azi se implinesc doi ani de cand am pierdut a doua sarcina [q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, eu sunt in mari cautari ca duminica am botezul si n-am rochieeeee, alina draga mea , cuvintele n-au rost..dar daca totusi s-a eliminat sarcina dc iti mai face si chiuretaj? se poate vedea la eco daca a mai ramas ceva..zic si eu , sper sa nu te superi , dar e de ajuns socul asta nu e necesar si cel al aspiratiei... eu n-am nimic de raportat am si uitat in ce zi sunt, v-am zis ca-s cam prinsa si imi prinde bine la singurul neuron ramas pe pamant... lore [flo] se va indura Dumnezeu de noi toate! oricum sunt convinsa ca un bebe oricum va venii va acoperii multe rani, acum cateva weekend-uri am fost cu niste prieteni vreo 4 zile prin tara, si eu un bebe de 10 luni si am tot stat cu micutul si asa de drag mi-a fost ca la un momenta dat parca puteam sa ma gandesc ca ar putea fi si al meu, dupa ce am ajuns acasa imi miroase tricoul a bebe cum a tot stat in brate la mine, iar sotul ii era dor de el...stau si ma gendesc daca voi adopta tot asa imi va fi , as uita ca nu l-am nascut eu, ca nu l-am alaptat eu...sper va pooop pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...