Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (711)


Recommended Posts

neatza fetele

 

moni, pai am vrea sa-l/o facem canadian.[pup]

 

elenush, bravo

asa ii demonstrezi ca mergi mai departe si nu ai nevoie de el

daca as fi in locul tau as face inseminare artificiala cu donator necunoscut....sa vezi atunci ce o sa mai faca

sigur o sa se gheraiasca pe fata

 

vai ce l-as [bruta][box][poc][poc][poc][poc]

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
neatza fetelemoni, pai am vrea sa-l/o facem canadian.[pup]elenush, bravoasa ii demonstrezi ca mergi mai departe si nu ai nevoie de eldaca as fi in locul tau as face inseminare artificiala cu donator necunoscut....sa vezi atunci ce o sa mai facasigur o sa se gheraiasca pe fatavai ce l-as [bruta][box][poc][poc][poc][poc]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">si stiu eu niste baieti care l-ar coafa un pic [box][box][bruta][bruta]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!id="red">Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elenush[pup][flo]

capul sus

ca vor trece toate astea si iti vei gasi un om minunat care sa te pretuiasca, sa te iubeasca si sa te respecte....si bineinteles sa-ti faca bebe

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenusht
ce tari sunteti fetelor! ce m-as face eu fara voi? Of Doamne....va multumesc![grup]Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!ingeras plecat la 7 wks
align="right" id="quote2">deci vrei ?[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!id="red">Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Moni , nu stiu daca te-am mai intrebat,spermotrendul l-ai luat din farmacie sau de pe net?Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">de la farmaciehttp://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Moni , nu stiu daca te-am mai intrebat,spermotrendul l-ai luat din farmacie sau de pe net?Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">de la farmaciehttp://www.fertilityfriend.com/home/2fe758/Sindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">MersiDoamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Cine testeaza maine? Parca Lary? Sa dea Dumnezeu sa avem o toamna bogata...ca toamna se numara bobocii [copil], nu?id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...