Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (711)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor! M-as testa in jur de 10 sept...daca oi rezista pana atunci[:D]! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor.[flo] Va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine.[pup] Pana la urma o sa merg miercuri la un alt control pentru o eco sa vedem daca este cazul de chiuretaj, daca nu ar fi f bine si as fi foarte fericita.[:D] As vrea sa merg intr-o dimineata la Fundeni la Dr. Uscatescu, cine a mai mers la dansa sa-mi spuna si mie cum se face cu programare, fara, controlul costa? analizele acelea de trombofilie cum se fac si cand se ridica rezultatele, etc. Week-end frumos.[olala] *****************************************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Alina. Cuvintele sunt de prisos acum, mai ales ca numai tu stii prin ce treci acum...[pup] din partea mea si sa iti revii cat se poate de repede! Gaby, iau euthyrox de 2 luni si am luat aprox 3 kg, de mi-e si frica sa ma urc pe cantar (ma bucur ca reactionez la medicamentul asta si ca ma simt extraordinar acum). Fetelor, mie trebuia sa imi vina de pe 23.08.2011 si nici un simptom pana acum. Mi-e si frica sa fac un test, sa nu fiu dezamagita. Sotul e cel mai tare, vrea sa asteptam pana duminica viitoare. Iar cumnatul rade de mine de azi dimineata si tot zice ca am pofte ca o femeie gravida, sa mananc nu stiu ce ca e bine pt o gravida etc.Astept pareri si de la voi [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Morning, M-am trezit cu noaptea'n cap weekend-ul asta.Ce o fi cu mine nu stiu. Dreambaby bafta la testat!!Ai aproape 4 zile intirziere- Sa dea Domnul sa fii[gravired] Kathy bafta la testat pe 4. Bettercy sanatate maxima,bebe cuminte si sanatos.M-ai facut sa rid.Te plingi de crestere de salar 2%?Dar asta e bine.Ce conteaza ca mie mi-a dat 4 din 5 la rating?( tinind cont ca din 12 oamneni numa 2 au luat 5)cred ca am fost ok,dar marirea de salar a fost de 1.2%.Asa ca nu te plinge!!Bine ca s-a sesizat HR'ul, e ciudata sefa ta, o fi cu traume Afgane'n cap, saracuta. Alina loca imi pare rau,iti doresc o tona de sanatate si putere sa o iei de la capat. Monique77, Cixi [pup][pup] Ma duc sa imi pun cafeaua.Eu va citesc din umbra,nu prea am nimic de raportat.Bafta,sanatate si rabdare va doresc [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci: Lary74 - 1 septembrie Katy - 4 septembrie Monique - 6 septembrie Alex - 10 septembrie Valicutza - 11 septembrie Ylari - 12 septembrie Daaaaaar, pana atunci Dreambaby are de testat si de dat vesti, tadaaaaammm!!! PUPICI! YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...