Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Spitalul Judetean Arges- Maternitatea Pitesti


Recommended Posts

nu stiu daca mai este deschis un topic in acest sens, dar vreau sa intreb mamicile care au nascut la maternitatea Pitesti cum li s-a parut? cu cine au nascut si cum au fost tratate? u mai am putin si nasc si sunt tare speriata [bang].. am citit pe internet numai de rau.. [gravired]37+ cu Albert si mami de Andy [copil] 3 ani +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna draga mea uite eu am nascut acum 3 sapt prin cezariana la spit jud arges cu doctora Paun care mi a urmarit si sarcina de pe la 7 lunu(initial am mers la Copaceanu la cabinet dar ulterior am auzit ca nu prea vine la nasteri)asa ca am mers la Paun cu o prietena care nascuse acum 2 ani cu ea si a fost multumita de ea ce pot spune si eu,nu stiu cum or fi alti doctori dar eu am fost f multumita de ea(normal ca asteapta si ea bani,dar in comparatie cu altii nu mi aluat asa mult si in acelas timp s a interesat de mine pe fiecare zi de spitalizare ,daca mai ai intrebari iti raspund cu mare placere ,acum fug ca s a trezit strumful meu.....iti doresc o nastere usoara [mamica] fericita si implinita de [bebic] mult iubit David Nicholas (09.08.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...