Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cand stim ca nu mai e nimic de facut?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

didi, majoritatea nu divorteaza.[flo] fac cate un circ monstruos, tin bot cateva saptamani/luni- dc sotul e cat de cat mielushel si cuprins de regrete. fac circ, crize, mimeaza ca se sinucid, iau antidepresive, se milogesc pana la umilinta extrema, il santajeaza emotional cu bebe- dc sotul e mai zmeu. cateva divorteaza. de aia militez, in cazul ei, pe atitudinea oarecum pasiva. o vreme. nu lunga. legat de boli sexuale, da, balanta are dreptate, dar..spaga ta. cand te iei cu cineva care nu e in stare sa se protejeze, ori mergi la risc, ori in perioada de "proba" nu te culci cu el. dar e totuna, dc dupa ce te impaci, desi el a fost cu alta, te culci cu el. ca doar boala nu dispare. legat de a fi sexi. nu mi se pare nimic sexi la o femeie isterica, colerica si cuprinsa de gelozie morbida. sexi mi se pare sa fii rece, misterioasa si eventual sa l faci sa simta ca poti fi cu altul si l poti lasa la orice ora. dar nu contest, sunt si barbati care gusta isteria, pt ca femeia doar ce le demonstreaza ca e slaba si disperata. sexi mi se pare sa detii controlul. si barbatul sa simta o oaresce teama fata de reactia ta, care poate fi una imprevizibila. din exp mea, pe barbati ii excita mai tare sentimentul de imprevizibil si de a nu detine controlul absolut. ori isteria e la antipod cu a fi imprevizibil. _______________________________________________________________________ Mami de Iustin-Andrei (18.07.2011)[caru] Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....[ruga] ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...