Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

adoptie 2011


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators
Bine ai venit in comunitatea DC bendis! [flo] Asteptam sa ne povestesti mai multe despre tine [pup]
Va doresc o zi buna ! Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Multumesc frumos de intampinare! V-am gasit cautand date referitoare la adoptie. Mi-am completat si eu dosarul ca sa il depun saptamana aceasta la dpc in vederea obtinerii atestatului si am citit cam tot ceea ce s-a scris, pt unele mamici m-am bucurat,pentru altele m-am ingrozit, poate si in ideea de ce ma asteapta si pe mine, eu oare cat o sa astept pana voi gasi un bebe...[bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
buna fetelor! am tot citit de cativa ani stirile despre adoptie,dupa 4 ani de incercari de a face un bebelus. Am asteptat si cu dosarul de adoptie....am luat de doua ori atestatul si ...saptamana trecuta a sosit vestea cea mare!!!! Vom avea o fetita scumpa de 1 an si 7 luni!!!o printesa! acum cei de la DP au bagat dosarul in instanta si asteptam mult doritul termen pentru a ne lua fetita acasa.
Te rog sa scoti linkul comercial de la semnatura Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...