Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si copii din Arges (3)


Recommended Posts

saru-mana...ma duc dimineatza sau mai bine sa merg azi dupamiaza?Cand or fi mai bune preturile? Si codrin a scapat devereme de scutec da cu bestia a fost mai greu! hai ca tin si eu pumnii sa nu ploua ca vreau sa coc vinete maine..afara! [auto] CODRIN *15.02.2005 si [autoroz] DIANA *10.11.2009 [tren] Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorellay
heloooooooooooooooo........... Am fost si inca mai sunt in concediu..pana marti..din 16 august! Salutari fetelor noi!Matilda eu locuiesc in mioveni dar nu te pot ajuta.Este o agentie imobiliara aici mai mare ..kamarad..caut si-ti dau nr de tf daca vrei. Noi am incercat sa vindem apartamentul anul trecut dar nu am reusit. Noi am fost 2 zile la poiana brasov si 2 zile la albena. Fara strumfi.Apoi eu am fost cu copiii la ai mei o saptamana.M-am intors alalteieri ca ieri a fost la sedinta la scoala. Am realizat ceva in concediul asta...am scapat-o pe diana de scutec...ufff...deci va putea merge si ea la gradi.Dar cred ca o duc de la 1 oct, sa ne revenim cu banutii.Pt codrin tre sa cumpar uniforma..si ceva rechizite. Vreau sa vand un carucior de copii, bebe, stiti pe cineva?Il dau cu 2oo lei, e visiniu cu negru. Ankule cica ploua in week-end. [auto] CODRIN *15.02.2005 si [autoroz] DIANA *10.11.2009 [tren] Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo
buna, merci de raspuns. cate camere are ap, in ce zona si la ce pret? daca vrei putem discuta pe mail
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele si poftiti la o cafea. O saptamana frumoasa va doresc. Sorana gata vinetele? Am avut noroc ca nu a plouat si am pus si eu 4 pungi de ardei si 4 de vinete si am cules o groaza de patrunjel pe carw sper sa-l pot spala si portiona astazi ca sa il bag la congelator. Am ajuns acasa aseara tarziu, iar azi sunt franta. De maine duc si capra la gradi si sper sa se mai linisteasac ca mi-a scos peri albi. Acu' plange ca vrea o capra vie cu lant sa o plimbe[alcool] [pup] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello... mathilda stau la Robea, 4 camere..dar nu-l mai vindem deocamdata... anul trecut dadeau cam 160 mil...e cam putin anka..gata vinete, capia, ardei gras la pungute pt mancarica la iarna..., in schimb eu racita tun tun..de maine la servici. [auto] CODRIN *15.02.2005 si [autoroz] DIANA *10.11.2009 [tren] Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Ce faceti? Noi de astazi ne-am dus la gradi, tot cu jucarii dupa noi pentru care ne-a certat deja doamna educatoare[:D]. Bilutza s-a intors Diana? Mirela e la mare... Ralu cum e la job. Sunt tare curioasa sa ne povestesti[pup] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Da, s-a intors Daria de la mare. Inca nu ne-am saturat de dragalit si de povestit. E o dulceata de fata! Cu Diana ar trebui sa merg maine la vaccinul de 1 an. Nu prea am chef acum de chiraiala, dar...trebuie. Ma duc sa [vase]. Va pup! Mami de Daria (18.04.2006) si de Diana (16.08.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele...ce mai ziceti? Mami de Daria si Diana, ce m-ai speriat cu vaccinul de 1 an, am crezut pentru cateva secunde ca l-am ratat..of, creierii mei sunt zdruncinati bine de cateva zile. Invat, invat si iar invat, cam 8 ore pe zi si ar trebui sa mai bag si acasa, dar nu mai pot. Deci la munca e cum ar fi trebuit sa fie la scoala(dar prin alte tari, nu pe la noi),doar ca ma platesc sa invat. E mult rau, dar trebuie sa ajung undeva pana la urma. Am o singura colega, care vine abia in ianuarie la munca din crestere copil(mai vine din cand in cand cateva ore pe zi, ca sa se puna la punct cu ce facea, dar si cu noutatile), in rest sunt numai baieti, 6 la numar[:D]...toata lumea sta cu ochii lipiti de calculator, iar cand vorbesc, ma uit la vitelu la poarta noua, sau...in sfarsit, v-ati prins voi. Mai am un coleg nou si el la fel de tulburat de situatie ca mine. De la munca nu pot sa intru, adica pot, ca am acces la net, dar nu vreau sa se stie pe unde bantui eu in timpul meu, plus ca s-ar putea sa fim monitorizati. Puscarie, ce mai[:D]. Azi am dus-o pe Riana la dansuri, i-am gasit in centru la Casa Sindicatelor. Mi-era peste mana sa o duc in Gavana. Va face martea si joia de la 5, 60/luna. Erica e ok la gradi. Vineri plecam la munte, singuri[pk]..abia astept sa dorm toata ziua. C. cica sa escaladam muntii, poate el, ca eu[nani][nani][nani][8D] V-am facut update la viata mea, asta ca sa vorbesc in termeni tehnici[alcool]. Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Ce faceti? Of vine frigul[q] Bilutza bafta la vaccin, sa nu doara si sa nu aveti nici un fel de complicatie[pup] Ralu esti tare de tot cu updateul[:D] Sa va distrati bine la munte. Cand sunt zilele voastre? De pe acum LA MULTI ANI din poartea noastra un [pup] mare si multe[flo]. Ma bucur mult ca Erica e ok la gradi. Cat dai la dansuri/luna. II place? Eu nu am inscris-o la nimic pe Erica... Voi ce activitati extra gradi/scoala aveti? [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...