Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 81


Recommended Posts

Dankutzaid="red">, sunt un pic mai bine, dar ultima patanie a fost cam urata: am facut o eruptie urata pe tot corpul, ma manca ingrozitor, am ajuns la Euroclinic la spital pe Calea Floreasca si mi-au zis ca am scarlatina, m-au trimis la boli infectioase la Matei Bals. Acolo nu m-au primit pt ca nu apartineam, m-au trimis la Victor Babes. La Victor Babes m-a vazut o dr f draguta, a zis ca nu arata a scarlatina, ca sigur am facut o alergie la antibiotic, problema este ca am stat langa una care avea varsat de vant, am aflat dupa ce am intrat in cabinet, acum stau cu frica pana trec cele 21 zile de incubatie (nu am facut varicela pana acum). Problema cea mai mare este ca de fapt nu trebuia sa iau antibiotic la ce aveam eu, s-a uitat dr aia pe analizele de sange. Asta e, am avut un mare ghinion, acum ma rog la DD sa fim bine, sa nu cumva sa se fi prins varicela de mine pt ca stim ce inseamna asta pt bebe... :(

Ioanaid="red">, imi pare tare rau pentru ce ai patit, sper sa-ti dea DD putere sa poti merge mai departe, din pacate din ce in ce mai multi dr au facut din asta o afacere, pentru ei juramantul lui Hipocrate e egal cu zero...

IngerashMIcid="red">, eu nu am facut cu Albu, nu stiu nimic despre el.

Anneid="red">, de ce sari direct la vitro? De ce nu incerci inseminari inainte? Nu stiu nimic despre BU, nu am luat.

Mariid="red">, cum ii ziceam si Ioanei, dr au ajuns sa faca din asta o afacere, nu le mai pasa de nimic decat de bani. Dar uite, Cezara de exemplu, unde am facut eu IA, cand am intrebat-o daca imi da ceva pt stimulare a zis ca sub nicio forma, de ce sa stricam ceva pe acolo, sa se mearga pe ciclu normal la toate inseminarile...mai sunt si dr care pun si putin suflet in ceea ce fac, dar sunt atat de rari...:(

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Andra_C id="red">multa sanatate iti doresc! Sper sa reusesti sa-ti realizezi visul.

 

Dankutzaid="maroon">, eu am ratat si a treia IA. Proba sotului slaba...

Acum face tratamentul pe care l-a facut sotul tau. Deja Spermotrend lua de vreo 2 sapt, acum am adaugat tot ce ai scris tu ca a luat sotul tau. Poate va da rezultate si la noi. Oricum un an sau doi nu mai putem incerca nimic din motive financiare. Asa ca vom astepta sa vedem daca se va intampla natural. Sper sa fie totul in regula la mine...pentru anticorpii antispermatici iau Aspenter in continuare #351;i Medrol...o sa iau si teste de ovulatie ...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisid="red"> sper sa aveti si voi rezultate. Acum, eu nu ma imbat cu apa rece. Luna viitoare poate fi mai prost dar poate fi si mai bine. Ideea e ca el spune ca se vede imbunatatirea. Mi-a zis ca proba pt IA, era mai multa "apa" decat vascoasa. Un fel de apa chioara. Mi-a zis ca acum, sperma e mai vascoasa. adica si ochiometric se vede imbunatatirea. Eu sper ca peste 3 luni sa fie cel putin la fel, daca nu si mai bine de atat. Sa faceti o "numaratoarea" dupa o luna, si pt curiozitate dar si pt ca uneori barnca poate face prostii pe acolo. [alcool]

 

Are cineva idee cat timp se poate lua barnca ursului? Doar 3 luni? Sau minim 3 luni?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

INSEMINARE 82 id="blue"> !

Capitol nouid="purple"> cu bebei noi id="teal"> !

id="red">id="size6">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)id="purple">id="size1"> id="Georgia">

Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase id="red">id="size2">id="Book Antiqua">

Atat sunt de mare !id="blue">

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori! id="purple">id="Comic Sans MS">

Carucioare pentru animaluteid="navy"> id="size4">id="Script MT Bold">id="red">

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are.id="red">

Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta.

Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpuluiid="blue">.id="size3">id="Book Antiqua"> id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...