Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 81


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sensibila, e suuuuuuuuper draguta cea mica, sa-ti aduca numai bucurii!!! Utica, fir-ar ei sa fie de urati(sau rusi cum mai zic unele fete)! Hai, capul sus si de la capat! Cunosc senzatia pe care o ai, dar sper ca urmatoarea IA sa fie cu noroc! De ce ti-a zis doar 2 IA apoi FIV? Ca stiu ca se fac vreo 6-7 pana la FIV. Tu ce probleme mai ai in afara de chist? --------------------------------------------------------------------------------- [fetita] Amana 1 an si 5 luni IA1 cu dr Bechir nereusita, urmeaza IA2 cu dr Bucur, Doamne ajuta sa fie cu ochisori!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Fetelor toate suntem demoralizate dar nu trebuie sa raminem asa.Haide-ti fruntea sus si sa mergem mai departe. De doua zile stau cu ochii in calc. si nimic. Atunci cind vb. cu voi prind si eu curaj.Cind deschid calc. si citesc mesajele si eu si sotul meu suntem mult mai optimisti.Deci,hade-ti sa fim mai veseli si mai increzatori,odata si odata va veni soarele si pe str. noastra SENSIBILA- da-ne putere,avem nevouie de sustinerea ta.La mine este a-7-a zi de la I.A. si totul este bine deocamdata.VA PUP[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...