Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 81


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui alexa78
Aruam, nu stiu daca-ti mai foloseste informatia, dar eu am vb azi dimineata cu dr. Moisa. Bafta multa la FIV. Faci histeroscopie inainte? Mari_dom, Eva ati facut testul? Sper sa veniti cu vesti bune amandoua[flo][flo] MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
Alexa multumesc am reusit sa vb cu dr Moisa. Tu ce mai faci? Tu ai facut histerosopie, cu Moisa ? Eu vreau sa fac histeroscopia dar inca nu am vb cu dr Moisa sper sa fie de acord. PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi in 2011 o sa fiu [gravi] Doamne ajuta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aruam, am facut acum 2 ani histeroscopie la medlife. Acum vreau si eu sa o repet, dar dr Moisa mi-a spus ca e f ocupata si o sa fac cu alt medic, Andreea Vultur probabil luna asta. Daca vreau neaparat cu ea, trebuie sa mai astept. Am citit pe net numai lucruri bune despre dr. Vultur asa ca o sa merg pe mana ei. MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexa78
Aruam, am facut acum 2 ani histeroscopie la medlife. Acum vreau si eu sa o repet, dar dr Moisa mi-a spus ca e f ocupata si o sa fac cu alt medic, Andreea Vultur probabil luna asta. Daca vreau neaparat cu ea, trebuie sa mai astept. Am citit pe net numai lucruri bune despre dr. Vultur asa ca o sa merg pe mana ei. MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maridom imi pare rau ca nu ai reusit luna aceasta,dar trebuie sa reusim noi pana la urma. Tie ti-a recomndat Moisa sa faci hiteroscopie sau vrei tu? Alexa tu de ce vrei sa o repeti nu a iesit bine cand ai facut-o data trecuta? Ai facut-o cu anestezie ? [pup] PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi in 2011 o sa fiu [gravi] Doamne ajuta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aruam, am facut-o acum 2 ani si a iesit bine. Numai ca de atunci am pierdut 2 sarcini, si la niciuna nu am facut chiuretaj. Dupa a 2-a sarcina pierduta mi s-a modificat menstruatia si vreau sa fiu sigura ca e totul in regula. data trecuta am facut-o fara anestezie. Durerile au fost ceva mai intense decat cele de la ciclu, dar suportabile. Claris, cam toate cilnicile fac IA duminica. Eu am facut si duminica. MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.. Astazi am ajuns si eu in sfarsit la doctor...mi-a spus sa iau closty de luna viitoare in zilele 3-7 dar nu mi-a spus nimic de ecografie de monitorizare...eu stiu ca e cam periculos sa iei hormoni fara sa fii monitorizata asa ca m-a cam dezamagit...[bang] m-am enervat si mi-am facut programare la cezara pt luna viitoare ca am auzit multe lucruri bune despre ea de la voi...asa ca o sa ma alatur si eu grupului de fete care se duc la ea...[:)][pk] MTHFR C677T homozigot PAI -675 4G homozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...